„Kaip ir visose šeimose, (...) būna visko – didelės meilės, skyrybų, visko būna. (...) Šitie laikai, kuriais mes gyvename, dirbame, labai gerai parodo, kas yra kas, į ką gali atsiremti, nors galbūt nesi iš tos pačios partijos, o kas tau nebūtinai linkės gero“, – Liberalų sąjūdžio suvažiavime sakė A. Armonaitė.

Laisvės partijos lyderė teigė, kad reikia suprasti, jog keleto piktų žmonių kritika, anot jos, nėra politinės tautos balsas.

„Keli pikti žmonės negali diktuoti valstybėje sprendimų, ypač kai yra tokios sudėtingos, netobulos aplinkybės. Lietuva nėra pikta, Lietuva yra įvairi – joje yra liberalių žmonių, konservatyvių žmonių. Tai, ką girdime iš tų kelių piktų žmonių, tai nėra tautos balsas ir jie nekalba tautos vardu. Krizė taip pat neturi būti priežastis nedaryti svarbių pokyčių valstybėje – ar mes kalbėtume apie augimą sąlygojančias reformas, tokias kaip inovacijų reforma, draugiškesnė mokestinė aplinka kuriantiems verslą žmonėms, mažesnė biurokratija (...), ar tokias reformas, pokyčius, kurie yra svarbūs žmogaus teisių srityje – vis dar esame pakeliui į sprendimus vadinamosios „suktinės“ ir jaunuolių, kurie už ją turi praleisti kelias paras areštinėje, o kartais galbūt net kelerius metus“, – kalbėjo A. Armonaitė.

Pasak partijos pirmininkės, kartais visuomenėje girdima, kad klausimai apie narkotikų dekriminalizavimą, Partnerystės įstatymą – tai „Laisvės partijos programa“, „Laisvės partijos klausimai“. Anot jos, tai yra visų liberaliai mąstančių, liberalią darbotvarkę formuojančių politikų klausimai.

„Tai yra daugybei, šimtams tūkstančių Lietuvos žmonių aktualūs klausimai. Tiek už Laisvės partiją, tiek už Liberalų sąjūdį rinkimuose balsavo šimtai tūkstančių žmonių – reikšmingai daugiau už liberalus balsavo žmonių negu balsuodavo anksčiau. Tai yra labai svarbu, atsiremkime į tų žmonių pasitikėjimą mumis, kurį jie pademonstravo“, – teigė politikė Liberalų sąjūdžio suvažiavime Trakuose.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1139)