LNK kalbinti Seimo nariai kalba, kad P. Gražulio jau kurį laiką nematė. Taip kalba ir Saulius Skvernelis, Remigijus Žemaitaitis.

„Niekas nežino, jau antrą savaitė. Frakcija neturi informacijos“, – sakė R. Žemaitaitis.

Liberalas Eugenijus Gentvilas juokavo, kad Petro ant palangės nerado.

Frakcijos kolega ir suolo draugas Valdemaras Valkiūnas paprašytas žurnalistų skambina P. Gražuliui. Bet ir jam parlamento pasiekti nesiseka – numeris užimtas.

Nes kodėl P. Gražulis dingo, Seime gandai jau sklando.

„Gandai sklando, kad susirgo Petras kovidu“, – sakė S. Skvernelis.

Tokią pačią versiją sako girdėjęs konservatorius Laurynas Kasčiūnas.

„Pirmadienį kavinėje „Submarinas“ užėjau atsiskaityti už vakarienę, ten sėdi toks Petro strateginis partneris. Ir jis manęs klausė, ar tikrai P. Gražuliui koronavirusas“, – LNK sakė E. Gentvilas.

Jau kurį laiką P. Gražuliui nepavyksta prisiskambinti nei Seimo kolegoms, nei žurnalistams. O Seime nėra ne tik parlamentaro, bet ir jo padėjėjo Naglio Puteikio, su kuriuo ėjo į antivakserių mitingus.

P. Gražulis žadėjo nesiskiepyti net tada, kai Seime buvo ruošiamasi įvesti galimybių pasą.

„Nesitestuosiu. Iš Seimo nesitrauksiu, bet tegul jie mane išmeta“, – rugpjūčio 12 dieną LNK sakė P. Gražulis.

Rugpjūčio 30 dieną, kalbinamas laidos „KK2“ skundėsi sunegalavęs, prikimo balsas.

„Persišaldžiau gal, vandens daug gėriau šalto su ledukais“, – galimas priežastis tada vardijo parlamentaras.

P. Gražulio ir N. Puteikio nebuvo matyti ir penktadienį Lietuvos šeimų sąjūdžio rengtame proteste. Nors pavyzdžiui kitas garsus Seimo narys, pasisakantis prieš skiepus, proteste buvo.

P. Gražulis nesirodo ir Seimo posėdžiuose, juose nebuvo nei penktadienį, nei antradienį.

Kur dingęs parlamentaras nežino net ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė–Nielsen. Nors gandų, kad jam gali būti kovidas, politikė sako girdėjusi.

„Jei jis pats norėtų pranešti tokią informaciją, tą ir padarytų. Mes esame turėję ir tokių ir tokių patirčių“, – sakė Seimo vadovė.

Su P. Gražuliu nepavyksta susisiekti ir jo vaiko motinai Birutei Navickaitei. Ji teigė, jog paskutinį kartą su juo kalbėjo prieš 3 savaites, kai parlamentaras lankė vaiką.

„Girdėjau kalbų, kad pas jį yra korona, bet dėl manęs gali kad ir kiekvieną savaitę korona tampyt. Tegul sėdi užsidaręs ir bus ramybė tada“, – LNK sakė B. Navickaitė.

Panašu, kad vienintelė apie P. Gražulio dingimą informacijos turi jo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė.

„Prisiskambinau, paklausiau. Tai sakė, jog turi būti namuose, bet greitai grįš į posėdį“, – antradienį sakė R. Tamašunienė.

Seimo pirmininkės duomenimis, imunitetą turi virš 110 Seimo narių. Jei P. Gražuliui rimta koronaviruso forma, tai parlamentarai svarsto, ar tai pakeistų jo požiūrį į skiepus.