Įdomios tik kelios laidos

„Mano darbas susijęs su sportu, reikia būti įvykių sūkuryje. Neketinu žiūrėti televizoriaus ištisai, o tik lietuvių sportininkų startus. Televizorius reikalingas tik kelioms laidoms“, - sakė vakar kalbintas vyriausiasis sporto specialistas.

Pasiteiravus, ar televizorius netrukdys darbui, V.Urbonas paneigė. „Man patarė stebėti žaidynes per kompiuterį, bet tuomet, manau, kaip tik trukdytų darbui. O televizorius bus kaip fonas, kaip radijo taškas. Jo neklausome atidėję visus darbus, taškas tiesiog veikia, o mes dirbame“, - sakė sportą kuruojantis specialistas.

V.Urbonas patikino, kad prieš pasistatydamas televizorių klausė administracijos direktoriaus Visvaldo Matkevičiaus.

„Pasibaigus žaidynėms, televizorių iš karto parnešiu namo“, - patikino V.Urbonas.

Manė, kad juokauja

Vakar pakalbintas Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Visvaldas Matkevičius tvirtino, kad nė viename kabinete nėra televizorių.

„Tik mero poilsio kambaryje yra, tačiau niekada nemačiau, kad meras jį žiūrėtų. Nemanau, kad valstybinėse įstaigose reikalingi televizoriai. Juk tai nedera su mūsų darbu“, - sakė administracijos direktorius.

V.Matkevičius teigė, kad jam net mintis nekiltų kabinete pasistatyti televizorių. „Nebent kokioje „Vieno langelio“ tarnyboje jis galėtų būti, kurį galima būtų įsijungti nebent poilsio valandėlę, bet ne dažniau“, - svarstė administracijos direktorius.

V.Matkevičius neneigė, kad prieš pasistatydamas televizorių V.Urbonas jo atsiklausė.

„Nepamenu, ką jam atsakiau. Aš priėmiau kaip juokus, tikrai nemaniau, kad televizorių iš tiesų ketinama pasistatyti kabinete. Man net mintis tokia nekiltų“, - sakė V.Matkevičius, pridurdamas, kad niekas nereglamentuoja tokių dalykų.

Nėra uždrausta

Turėti televizorių darbo kabinete nėra uždrausta, vakar PB patvirtino ir Savivaldybės teisės skyriaus vedėja Irma Masiliūnienė.

„Man tokia mintis nebūtų kilusi, tačiau nemanau, kad turėti televizorių yra blogai. Pavyzdžiui, stebėti kartais mums svarbias krepšinio rungtynes galima, juk mes tokie šios sporto šakos patriotai. Kai kuriais atvejais televizorius ar vaizdo aparatūra netgi būtina, kai reikia žinoti ypač svarbius įvykius“, - sakė Teisės skyriaus vedėja.

Pamiršo

Beje, praėjus kuriam laikui po pokalbio su PB korespondente į redakcija paskambinęs Tarybos sekretoriato vyriausiasis sporto specialistas V.Urbonas teigė pamiršęs, kad kitą savaitę nedirbs. „Visai pamiršau, kad kitą savaitę man sesija. Studijuoju Vilniaus pedagoginiame universitete neakivaizdiniame skyriuje“, - teisinosi valdininkas.