Nors ir aplink Basanavičiaus gatvę automobilių stovėjimo valandos kaina pabrango nuo 1,7 iki 2 eurų, 14 val. rasti laisvos vietos nebuvo įmanoma, teko ieškotis vietos atokesnėse aikštelėse.

„Apsukau gal 5 ratus, kol galiausiai visai kitam gale prie turgaus radau laisvą vietelę. Su draugu aplink ratus sukiojome apie 30-40 min. Vasaros metu lengviau rasdavau automobiliui vietą. Tikriausiai žmonės pavargo nuo pernelyg ilgai užsitęsusio karantino ir yra išsiilgę pramogų“, – pasakojo į Palangą iš Klaipėdos pasivaikščioti atvykęs klaipėdietis Kęstutis.

Sutikta jauna su dviem mažais vaikučiais šeima iš Vilniaus džiaugėsi, kad šiame pajūrio kampelyje daug pramogų vaikams.

„Kol mes su vyru sėdėjome kavinėje, vaikai mėgavosi batutais, sūpynėmis ir kitomis vaikams skirtomis pramogomis. Čia jiems veiksmo – išties daug“, – sakė vilnietė Simona.

Tiesa, jos vyras Tadas pabrėžė, kad norint rasti laisvą staliuką kavinėje, teko nemažai pavaikštinėti.

„Apėjome 5 kavines, kol radome vietą. Kiti laukė eilėse, bet su vaikais – tai sunki užduotis. Mes kantrūs, bet vaikučiai jau buvo pradėję zizenti, nes jiems vaikščioti pirmyn atgal – kančia. Galiausiai nuvedėm juos į vaikų žaidimo aikštelę ir ramu“, – šyptelėjo pašnekovai.

Prie Palangos tilto visi pasisėdėjimui skirti suoliukai į jūros pusę apie 15 valandą buvo užimti, o jūros pakrantę buvo nusėję poilsiautojai – tiesiog įsitaisė ant smėlio ir mėgavosi saule. Kai kurie jų ryžosi šokti ir į ledinį vandenį.

Visgi, sekmadienį po 16 val. apsiniaukė dangus, ėmė lyti ir poilsiautojai greitai ėmė skirstytis.