Pasitraukus Akmenės merui dėl LSDP pirmininko kėdės varžysis du europarlamentatrai – Vilija Blinkevičiūtė ir Juozas Olekas. Būtent pastarajam, tvirtina savo sprendimą feisbuke pranešęs V. Mitrofanovas, jis ir skirs savo paramą.

Savo feisbuko paskyroje meras paaiškino, kad iš rinkimų traukiasi vadovaudamasis logika.

„Manau, įvertinus pandeminį laikotarpį, riziką, rinkimų organizavimo aplinkybes ir ypatybes, saugojant mūsų visų sveikatą, taupant laiką ir partijos piniginius bei žmogiškuosius išteklius, būtų teisinga, kad partijos pirmininkas būtų išrinktas dar pirmajame ture“, – rašė politikas. Be to, jo teigimu, kai iš rinkimų pasitraukė ir paramą V. Blinkevičiūtei pareiškė L. Gudžinskas, rinkimai tapo „nebe lygiaverčiai“. Todėl, tikina V. Mitrofanovas, toliau rinkimuose jis rems J. Oleką.

„Aš remsiu ir palaikysiu Juozą Oleką. Esu pakviestas būti Juozo komandos nariu, tad tikiu, kad mano asmeninė patirtis, gebėjimai, pastebėjimai bei siūlymai galėtų padėti partijai atsitiesti, atgauti žmonių tikėjimą ir pasitikėjimą“, – rašė meras.

ELTA primena, kad LSDP pirmininko rinkimai vyks gegužės 3–9 dienomis.
LSDP pirmininką dvejų metų kadencijai renka visi partijos nariai. Jis tiesiogiai bus renkamas trečią kartą. Iki 2017 m. LSDP pirmininkai buvo renkami suvažiavimuose.