. Darbą Prezidentūroje užbaigti nusprendė Jūratės Šovienės vadovaujamoje Teisės grupėje dirbęs teisininkas ir publicistas Aleksandras Radčenka. Jis prie šalies vadovo Gitano Nausėdos komandos prisijungė praėjusių metų rugpjūtį.

Prezidentūra Eltai patvirtino, kad Teisės grupėje dirbęs A. Radčenka traukiasi iš patarėjų komandos. Pasak šalies vadovo patarėjo Rido Jasiulionio, teisininkas priėmė Seimo pirmininkės kvietimą prisidėti prie jos komandos.

„Darbą Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje baigia Teisės grupės patarėjas Aleksandras Radčenka. Jis priėmė Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kvietimą užimti jos patarėjo teisės klausimais pareigas“, – Eltai trečiadienį sakė R. Jasiulionis.

ELTA primena, kad apie pokyčius G. Nausėdos komandoje Prezidentūra pranešė ir šių metų kovo pradžioje. Tuokart informuota, kad iš kanclerės pareigų pasitraukė Algė Budrytė, atstovas spaudai Antanas Bubnelis ir dar du komandos nariai. Prezidento kanceliarijai nuo kovo 15 dienos vadovauti ėmėsi Agila Barzdienė.

Kovo mėnesį įvyko pokyčiai ir prezidento komunikacijos grupėje. Šiai grupei vadovauti ėmėsi buvusi finansų ministro Viliaus Šapokos atstovė spaudai Raminta Stanaitytė-Česnulienė. Ji pakeitė R. Jasiulionį, kuris iš komunikacijos vadovo pareigų perėjo į kitas pareigas ir šiuo metu koordinuoja Prezidentūros bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis.