Šeštadienio rytą viena kritulių juosta slenka į pietrytinius šalies rajonus, tad ryto valandomis pietrytiniuose rajonuose pasnigs. Vėliau šalyje įsivyraus jau sausi orai ir žymesnių kritulių nebus.
Vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose rytą buvo saulėta, kritulių čia kliūti neturėtų, bet antroje dienos pusėje, pradedant šiauriniais vakariniais rajonais, didės debesuotumas ir stiprės vėjas, LRT Radijui sakė sinoptike Edita Gečaitė. Pietvakarių vėjo gūsiai vakare pajūryje sieks 15-16 m/s. Temperatūra šeštadienį bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Artėjant šiltajam atmosferos frontui antroje dienos pusėje ims didėti debesuotumas, o prieš vidurnaktį šalies šiaurės vakarinius rajonus pasieks nauja kritulių juosta, kuri artimiausią naktį slinks per daugelį rajonų. Pasak sinoptikės, vyraus sniegas, tik prie jūros įsimaišys šlapdriba. Kadangi pietryčių vėjas bus gana stiprus, prie jūros jis išliks gūsingas, tai šalyje, tikėtina, kad vietomis galia siausti ir trumpa pūga. Eismo sąlygos naktį bus gana prastos. Temperatūra kris iki 0-5 laipsnių šalčio, tik prie jūros laikysis apie 1 laipsnį šilumos.

Sekmadienio diena taip pat bus drėgna, daugelyje rajonų snigs, galima pūga, tik vakariniuose rajonuose vis labiau įsimaišys šlapdriba, sakė sinoptikė E. Gečaitė. Antroje dienos pusėje jau Žemaitijoje, prie jūros įsivyraus sausi orai. Temperatūra kils iki 3-5 laipsnių šilumos, tuo metu rytiniai rajonai išliks gana apniukę iki pat vakaro. Temperatūra sieks 0-1 laipsnį šalčio.