Pirmąją vizito dieną šalies vadovas susitiks su lietuvių bendruomene Ukrainoje.

Ketvirtadienį G. Nausėda su V. Zelenskiu pirmininkaus dvišalei Lietuvos ir Ukrainos prezidentų tarybai, kurios metu pasirašys bendrą deklaraciją dėl Ukrainos europinės perspektyvos. Valstybių vadovus lydintys ministrai pasirašys dvišalius susitarimus dėl bendradarbiavimo energetikos, susisiekimo, socialinės politikos ir kultūros srityse.

Kartu su G. Nausėda į Prezidentų tarybos posėdį vyksta septyni ministrai: krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, kultūros ministras Simonas Kairys, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, susisiekimo ministras Marius Skuodis, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, energetikos ministras Dainius Kreivys, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Be to, anot Prezidentūros, Ukrainoje G. Nausėda skirs dėmesio ir ekonominei diplomatijai: dalyvaus smulkiojo ir vidutinio verslo forume „Ukraine 30“ bei šeštajame Ukrainos ir Lietuvos ekonomikos forume.

G. Nausėda taip pat planuoja susitikti su Ukrainos stačiatikių bažnyčios metropolitu Epifanijumi, padėti gėlių prie Nežinomo kareivio kapo, pagerbti 1932–1933 m. Holodomoro ir Maidano aukas.

Be kita ko, šalies vadovas ketina susitikti su karinę misiją Ukrainoje atliekančiais Lietuvos kariais, fronte kovojusiais Ukrainos kariais.

Penktadienį Aukščiausioje Radoje numatytas Lietuvos prezidento kreipimasis į Ukrainos politinius lyderius ir šalies gyventojus, susitikimas su parlamento pirmininku D. Razumkovu.

Drauge su G. Nausėda į vizitą vykstančiai pirmajai poniai Dianai Nausėdienei Ukrainoje numatyta atskira kultūrinė programa.

Ji atidarys Baltistikos centrą Taraso Ševčenkos universitete, lankysis Sofijos sobore, Kijevo Pečorų lauroje.

Paskutinį kartą Ukrainos prezidentas V. Zelenskis su sutuoktine Lietuvoje lankėsi 2019-ųjų lapkritį.