Pastarąją savaitę Prezidentūra pranešė, kad iš pareigų traukiasi Prezidentūros kanclerė Algė Budrytė, taip pat šalies vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis bei dar du komandos nariai. Komunikacijos grupės vadovo pareigas ėjęs Ridas Jasiulionis nuo šiol koordinuos prezidentūros bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis.

P. Mačiulio teigimu, visus šiuos pokyčius lėmė ne vidinės intrigos, bet natūrali darbuotojų kaita.

„Galiu pasakyti smalsaujantiems, kad čia nėra jokios intrigos, dramos, detektyvo ar vesterno. Yra tiesiog normali darbuotojų kaita, kai vieni žmonės išeina į kitus darbus, kai prezidentas nori sustiprinti vieną ar kitą poziciją. Dėl to pasikeitimai (Prezidentūroje – ELTA) yra normalūs, aš net neabejoju, kad jų bus ir ateityje. Ir prie ankstesnių prezidentų, premjerų ir būsimų prezidentų ir premjerų patarėjų kaita tikrai bus“, – „Žinių radijui“ antradienį teigė G. Nausėdos patarėjas.

Pasak jo, tai, kad keičiasi Prezidentūros komunikacijos skyrius bei kanclerė, įtakos prezidento politikos tonui turės nedaug.

„Kiekvienas žmogus ateina su savo vadovavimo filosofija – tai yra normalu. Bet drįstu teigti, kad niekas nesikeis. Prezidentas yra tas pats, prezidentas turi teisę keisti savo komandos narius“, – tvirtino patarėjas.

P. Mačiulio teigimu, be abejo, nauji komandos nariai, ypač komunikacijos grupėje, Prezidentūroje įneš naujos specifikos, tačiau, dar kartą akcentavo jis, prezidentas G. Nausėda išliks toks, koks yra.

„Komunikacija jau yra toks laukas, kuris, be strateginių dalykų, turi daug ir operatyvinių klausimų. Aš net neabejoju, kad atėjus naujiems komandos žmonėms galbūt bus įnešta naujų vėjų į šią sritį, bet tai, kad keistųsi prezidento politinė linija... Ji tikrai nesikeis.

Prezidentas Gitanas Nausėda yra toks, koks jis yra. Jis turi labai aiškiai įvardinęs savo prioritetus ir nuosekliai siekia juos įgyvendinti. Kaip jie bus pristatomi visuomenei – formų yra įvairiausių. Tad neabejoju, kad pasikeitus vieniems ar kitiems žmonėms, galbūt forma, į kurią bus įpakuotos vienos ar kitos žinutės, gali kažkiek ir keistis“, – sakė P. Mačiulis.