G. Nausėda vadovauti prezidento kanceliarijai nuo kovo 15 dienos skiria Agilą Barzdienę, o naująja šalies vadovo vyriausiąja patarėja ir Komunikacijos grupės vadove taps Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Kovo mėnesį pokyčių įvyks ir Prezidentūros Ekonominės ir socialinės politikos bei Teisės grupėse, skelbiama pranešime spaudai.

„Dėkoju darbą prezidentūroje baigiantiems patarėjams už nuoširdų darbą ir įgyvendintas iniciatyvas, kurias toliau plėtos artimiausiu metu prisijungsiantys komandos nariai. Linkiu jiems kuo geriausios kloties profesinėje karjeroje ateityje“, – sakė šalies vadovas.

A. Barzdienė buvo viena iš tarptautinę patirtį turinčių profesionalų pritraukimo į viešąjį sektorių programos „Kurk Lietuvai“ iniciatorių, o nuo 2014 m. jai vadovavo.

Skelbiama, kad ligšiolinė prezidentūros kanceliarijos kanclerė A. Budrytė ketina ieškoti naujų profesinių iššūkių ir savo pareigas baigs kovo 12 dieną.

Algė Budrytė

Kovo 15 dieną darbą pradės ir naujoji Prezidento vyriausioji patarėja komunikacijai R. Stanaitytė-Česnulienė. 2017–2020 m. ji dirbo finansų ministro patarėja, kiek anksčiau viešųjų ryšių konsultante, vadovavo „Rimi Lietuva“ komunikacijai, dirbo žurnaliste ir laidų vedėja televizijose LRT, LNK, TV3 bei „Lietuvos ryto TV“.

Iki šiol Komunikacijos grupės vadovo pareigas ėjęs Ridas Jasiulionis koordinuos Prezidentūros bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis.

Prie Ekonominės ir socialinės politikos grupės komandos ketvirtadienį prisijungė Elena Mickevičienė, kuri pakeitė gruodžio mėnesį finansų viceministre tapusią Vaidą Česnulevičiūtę.

E. Mickevičienė prie Prezidento patarėjų komandos prisijungs iš agentūros „Investuok Lietuvoje“, kur ji pastaruoju metu dirbo Investicinės aplinkos gerinimo ir teisės komandos vadove, prieš tai dirbo teisės konsultante audito ir verslo konsultacijų bendrovėje „PricewaterhouseCoopers Lietuva“.

Kovo 8 dieną darbą Prezidentūros Teisės grupėje pradės Simona Vilkelytė, kuri pastaruoju metu dirbo teisėjo padėjėja Lietuvos Aukščiausiajame Teisme, o kiek anksčiau – direktoriaus pavaduotoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Kovo viduryje darbą Prezidentūroje baigs į privatų sektorių nusprendęs sugrįžti Prezidento patarėjas ir atstovas žiniasklaidai A. Bubnelis.

Antanas Bubnelis

Komunikacijos grupę taip pat palieka Ieva Elenbergienė, nusprendusi karjerą tęsti kitoje profesinėje srityje. Iš darbo Prezidento kabinete dėl asmeninių priežasčių nusprendė pasitraukti patarėjas Liutauras Galinis.