Vasario 17 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį IL-22, skridusį, tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) palaikė, skrydžio planą turėjo. IL-22 lydėjo du Rusijos Federacijos orlaivius Su-35, kurie grįžo į žemyninę Rusijos Federacijos dalį, iš Kaliningrado pasitiko du Rusijos Federacijos orlaivius Su-27. Orlaiviai skrido be skrydžio planų, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio nepalaikė.

Vasario 17 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį Su-24, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su RSVC nepalaikė, skrydžio planą turėjo.

Vasario 18 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį IL-22, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį.

Orlaivis skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrydžio planą turėjo. IL-22 lydėjo du orlaivius Su-27, kurie grįžo į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį, iš Rusijos Federacijos žemininės dalies pasitiko du Su-35. Orlaiviai skrido be skrydžio planų, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio nepalaikė.

Vasario 19 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du Rusijos Federacijos orlaivius IL-78 ir Tu-134, skridusius tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. Abu orlaiviai skrido su įjungtais radiolokaciniais atsakikliais, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrydžių planus turėjo.