Šeštadienio naktis buvo gana rami, pirmoje jos pusėje pasirodydavo daugiau pragiedrulių, todėl temperatūra šiek tiek sparčiau krito, formavosi plikledis. Tačiau paskui per šalį slinko mažai aktyvus atmosferos frontas, tad vietomis lijo nedidelis lietus, padulksnojo, kai kur formavosi rūkas. Žemiausia temperatūra pasiskirstė nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Pirmoji šeštadienio dienos pusė numatoma truputį gražesnė, LRT radijui sakė sinoptikas Paulius Starkus. Pietų, pietryčių vėjas dar bus nestiprus, dangų dengs žemi debesys, nemažoje šalies dalyje tvyros ir rūkas, bet žymesnių kritulių nenumatoma.

Tačiau, anot sinoptiko, po vidurdienio pajusime artėjančio nedidelio ciklono įtaką. Pirmiausia jis kritulius atplukdys į pietvakarinį šalies pakraštį, bet jie gana greitai iki vakaro apims ir didesnę šalies dalį, tačiau jų vis dėlto bus daugiau Vakarų Lietuvoje, o rytinių rajonų krituliai gali ir nepasiekti. Daugiausia vyraus lietus ir tik Žemaitijoje kur nors viena kita snaigė gali įsimaišyti. Antroje dienos pusėje sustiprės pietryčių vėjas, jis bus stiprokas, pajūryje vakare – netgi gūsingas, bet jis plukdys dar šiltesnį orą. Šilčiausia šeštadienį turėtų būti antroje dienos pusėje, į vakarą. Temperatūra tada pasiskirstys tarp 2 iki 5 laipsnių šilumos.

Sekmadienis pernelyg orais nesiskirs, sulauksime kritulių, sakė sinoptikas P. Starkus. Ateinančią naktį jų bus šiek tiek mažiau, tik vietomis, bet kai kur gali gąsdinti silpna lijundra, plikledis, pūs gana stiprokas pietryčių vėjas, vėliau jis pereisiantis į pietų, pietvakarių.

Vakariniame pakraštyje jo gūsiai sieks15-17 m/s. Pirmoji nakties pusė dar bus gana šilta, tačiau paskui temperatūra kris ir paryčiais bus tarp 1 laipsnio šalčio ir 2 laipsnių šilumos. Sekmadienį dieną debesys pasitrauks, bet iš pietų priartės kitas drėgmės kupinas oro masyvas, tad vėl daug kur sulauksime kritulių, šįkart jie bus mišresni, pasitaikys ir šlapio sniego, ir šlapdribos, sakė sinoptikas. Vėjas aprims, bet temperatūra aukštai nekils ir bus tarp 0-3 laipsnių šilumos.

Nauja savaitė prasidės taip pat drėgnais, nepastoviais orais. Pasak sinoptiko, vis sulauksime kritulių, ir pirmadienį, ir kitomis dienomis vis dažniau vyraus sniegas. Temperatūra bus keliais laipsniais žemesnė. Pirmadienį tiek naktį, tiek dieną kritulių bus daugelyje rajonų. Nakties metu jie galbūt dar daugiau bus mišresni, bet jau dieną vyraus sniegas. Temperatūra naktį bus neigiama visoje šalyje – 0-5 laipsniai šalčio, o dieną nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.