Prieš prisijungdamas prie ministrės komandos D. Lukas dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Rinkodaros ir komunikacijos tarnybos vadovu, TEO LT (dabar „Telia“) Komunikacijos projektų vadovu, mero patarėju, žurnalistu ir redaktoriumi įvairiuose žiniasklaidos leidiniuose („Savaitraštis Kaunui“, „Mano ūkis“, „Kauno diena“, „Lietuvos rytas“, „Laikinoji sostinė“).

D. Lukas yra baigęs žurnalistiką Vilniaus universitete ir sociologijos magistrantūrą Kauno technologijos universitete.

Prie J. Šiugždinienės komandos prisijungė ir patarėja projektų komunikacijai ir valdymui Vita Musnikienė.

Ji vadovavo Ingridos Šimonytės ir TS-LKD rinkimų kampanijos reklamos projektams, dirbo komunikacijos socialiniuose tinkluose skyriaus vadove reklamos agentūroje „Not Perfect“, vadovavo garso studijai „Roof Sound“.

Kiek vėliau ministerija paskelbė ir apie du naujus viceministrus. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje sporto sritį kuruos Linas Obcarskas, bendrojo ugdymo sritį – Ramūnas Skaudžius.

L. Obcarskas nuo 1999 metų dirbo Kauno technologijos universiteto sporto ir sveikatingumo centre lektoriaus, docento, katedros vedėjo, centro vadovo pareigose, yra Lietuvos sambo federacijos prezidentas.

R. Skaudžius 2016 metais tapo Vilniaus universiteto docentu, 2017 m. paskirtas VU Chemijos ir geomokslų fakulteto prodekanu studijoms.

Darbą švietimo, mokslo ir sporto ministrės dr. Jurgitos Šiugždinienės komandoje jau anksčiau yra pradėję viceministras Gintautas Jakštas, atsakingas už studijų ir mokslo sritį, ministerijos kancleris Julius Lukošius ir viceministrė Agnė Kudarauskienė, kuruojanti profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą sritis.