1. Iš Šakių savivaldybės vykęs vairuotojas aiškino gabenąs siuntinį, kurį turįs išsiųsti Jurbarke esančiame paštomate. VSAT pareigūnai paprašė siuntinį parodyti. Vyras prisipažino jo neturįs.
2. Iš Visagino važiavęs vairuotojas pasieniečius tikino turįs pasiekti Ignaliną. Priežastis – prieš šventes prekybos centre „Maxima“ pirko kelnes, kurios, pasirodo, jam netiko, todėl reikia drabužį pakeisti arba atsiimti pinigus.
3. Bulvių lupenų maišą iš Pagėgių vežęsis vairuotojas turėjo pasiekti savo sodo sklypą Jurbarko savivaldybėje, nes tokias atliekas reikia kompostuoti.
4. Du druskininkiečiai susiruošė į Lazdijų rajoną, nes norėjo išsimaudyti ten esančiame ežere.
5. Vairuotojas 22 val. iš Jurbarko važiavo į Šakių rajone esančias kapines – prireikė ten uždegti žvakutes.
6. Baigėsi ėdalas, šuo alkanas. Dėl to vairuotojai iš Visagino reikėjo pasiekti Ignaliną ir augintiniui nupirkti maisto.
7. Pamatyti, kaip atrodo šventiškai pasipuošę Druskininkai, norėjusiam vilniečiui teko grįžti atgal.
8. Vairuotojas pakeitė savo automobilio variklio tepalą. Norėdamas įsitikinti, ar tepalas iš variklio neteka ir ar darbas atliktas tinkamai, jis turėjo iš Pagėgių savivaldybės nuvažiuoti į Jurbarką.
9. Iš Varėnos rajono į Šalčininkų savivaldybę vykęs vaikinas pasieniečius tikino būtinai turįs tądien pamatyti savo draugę.
10. Kaune sutarta nusipirkti automobilio priekabą. Toks iš Druskininkų vykusio vairuotojo tikslas nebuvo priežastis jam išvykti iš savo savivaldybės.
Nuo trečiadienio iki sekmadienio ryto keliaujančiuosius tarp skirtingų savivaldybių tikrinę pasieniečiai nurodė grįžti 584 automobiliams.
Vykstančiųjų tarp savivaldybių kontrolę VSAT pareigūnai dažniausiai atlieka pasienio regionuose.