„STT direktoriui ir pirmajam pavaduotojui simptomai yra lengvi, jie, kaip ir daugelis kitų STT darbuotojų, dirba nuotoliniu būdu“, – BNS antradienį patvirtino STT atstovė spaudai Renata Keblienė.

Pasak R. Keblienės, STT vadovai kontaktų su kitų institucijų vadovais, atstovais neturėjo, abu atvejai buvo patvirtinti penktadienį.

Be vadovų, Vilniuje COVID-19 yra patvirtintas dar keturiems STT darbuotojams. Anksčiau virusas buvo patvirtintas dar penkiems tarnybos darbuotojams Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune, jie jau pasveikę.

Tarnyba nurodo, jog visi darbuotojai, turėję kontaktus su sergančiais, yra informuoti, jiems atliktas COVID-19 testas, gauti neigiami atsakymai. Darbuotojams, turėjusiems artimus kontaktus, saviizoliacijos laikas baigiasi šią savaitę.

„Buvo imtasi visų reikalingų priemonių, kurias nurodo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Teigiamas COVID-19 testas jokios įtakos Tarnybos ir jos vadovų darbui neturėjo“, – BNS teigė R. Keblienė, paklausta, kodėl apie diagnozę vadovams nepaskelbta iškart.