Kaip BNS informavo sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja, pranešimas apie avariją Savanorių prospekto sankryžoje gautas ketvirtadienį 16.43 val.

Pranešėja (gimusi 1984 metais) nurodė, kad į jos automobilį „Volkswagen“ atsitrenkė iš paskos važiavęs automobilis „Toyota“, jo vairuotojas gali būti neblaivus.

„Patikrinus „Toyota“ vairuotojo blaivumą nustatytas 2,27 promilės girtumas“, – sakė J. Samorokovskaja.

Ji patvirtino, kad „Toyota“ vairavo 59-erių V. Šmigelskas.

„Volkswagen“ vairuotoja po avarijos Greitosios pagalbos automobiliu nuvežta į gydymo įstaigą medicininei apžiūrai, V. Šmigelskas kelioms valandoms buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Dėl vairavimo esant neblaiviam policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

V. Šmigleskas 2000-aisiais yra buvęs Seimo narys, anksčiau yra kelerius metus buvęs ir Vilniaus miesto tarybos nariu.

Šiuo metu V. Šmigelskas kandidatuoja į Seimą Sūduvos šiaurinėje apygardoje ir yra 30-tas Socialdemokratų darbo partijos kandidatų sąraše.

Su V. Šmigelsku BNS penktadienį nepavyko susisiekti.

Kirkilas: dėl neblaivaus avariją sukėlusio kandidato Šmigelsko spręs rinkėjai

Socialdemokratų darbo partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas sako apgailestaujantis dėl partijos kandidato į Seimą Virginijaus Šmigelsko sukeltos avarijos jam vairavus neblaiviam ir mano, kad jo elgesį įvertins rinkėjai.

G. Kirkilas pabrėžė, kad kitoks įvertinimas nėra galimas – patys socialdarbiečiai negali taikyti jam nuobaudų dėl drausmės, nes V. Šmigelskas nėra partijos narys, taip pat prasidėjus rinkimams nėra galimybės jo braukti iš kandidatų sąrašų.

„Jis nėra mūsų partijos narys, tai partiniu lygmeniu mes nelabai ką galim. Aišku, reikia apgailestauti, matyt, žmonės neatlaiko įtampos. Šiaip jau, dabar nieko padaryti ypatingo negali – spręs rinkėjai“, – BNS penktadienį sakė jis.

G. Kirkilas taip pat patikino negalintis susisiekti su pačiu kandidatu, to padaryti nepavyko ir BNS.

Policija patvirtino, kad ketvirtadienio pavakarę V. Šmigelskas Vilniuje vairuodamas neblaivus sukėlė avariją. Jis kandidatuoja į Seimą Sūduvos šiaurinėje apygardoje ir yra 30-tas Socialdemokratų darbo partijos kandidatų sąraše.

V. Šmigleskas 2000-aisiais yra buvęs Seimo narys, anksčiau yra kelerius metus buvęs ir Vilniaus miesto tarybos nariu.