Jos duomenimis, prezidentą G. Nausėdą palankiai vertina 64,7 proc. apklaustųjų (61,8 proc. liepą), antroje vietoje tarp politikų yra užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su 50,5 proc. palankių vertinimų (50 proc. liepą). Premjerą Saulių Skvernelį palankiai vertina 47 proc. apklaustųjų (47,6 proc. liepą).

„Prezidentui svarbu, kad jo reitingas šiek tiek pakilo, o ne mažėjo, nes per karantiną buvo mažėjimas, o dabar 64,7 proc., buvo 61,8 proc., auga į gerėjimo pusę“, – rugsėjo 4–12 dienomis atliktos apklausos rezultatus BNS komentavo „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Toliau tarp palankiausiai vertinamų politikų rikiuojasi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (43,5 proc.), Kauno meras Visvaldas Matijošaitis (42,5 proc.), krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis (39,1 proc.), Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas Gintautas Paluckas (33,9 proc.), Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas (32,8 proc.), Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen (32,7 proc.), Vilniaus meras Remigijus Šimašius (32,3 proc.).

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, palyginti su ankstesne liepos mėnesio apklausa, prarado populiarumą: jį palankiai vertina 30,3 proc. apklaustųjų (38 proc. liepą).

„A. Verygos populiarumas nukrito, jis buvo per karantiną sužibėjęs, 30,3 proc. dabar, o buvo labai aukštai, 38 procentai. Aš tai siečiau su mokslo metų pradžia, visom problemom, taip pat tuo, kad auga rodikliai ligų“, – sakė sociologas V. Gaidys.

Reprezentatyvią šalies gyventojų apklausą rugsėjo 4–12 dienomis laikraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu atliko „Vilmorus“.