Pasak vicemero, vaikas užsikrėtė šeimoje ir iš karto izoliavosi.

„Šiandien Vilniuje M. Mažvydo progimnazijos pradinukui nustatytas koronavirusas. Užsikrėtė iš šeimos nario ir šeima tik sužinojusi rezultatus iš karto izoliavosi, todėl moksleivio penktadienį mokykloje jau nebuvo.

Visai klasei artimiausią laikotarpį dabar bus taikomas nuotolinis mokymas. Mokykla šiandien buvo kruopščiai dezinfekuota ir ryt darbą tęs pagal tvarkaraštį, nes vaikai iš skirtingų klasių šiuo atveju tarpusavyje nekontaktavo.

Linkiu visiems stiprybės ir šalto proto, panašių situacijų šiais mokslo metais dar tikrai bus. Mokiniams ir jų tėvams svarbiausia būti atsargiems - pastebėjus peršalimo simptomus geriau likti namie, o jei šeimoje patvirtintas atvejis, iš karto informuokite ugdymo įstaigą. Tai leis priimti teisingiausius sprendimus“, - rašė politikas.


Šiandien Vilniuje M. Mažvydo progimnazijos pradinukui nustatytas koronavirusas. Užsikrėtė iš šeimos nario ir šeima tik...
Posted by Vytautas Mitalas on Sunday, 6 September 2020

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos pradinukui sekmadienį patvirtintas koronavirusas, visai klasei nuo pirmadienio bus taikomas nuotolinis mokymas.

Sostinės mero Remigijaus Šimašiaus atstovė spaudai Ieva Dirmaitė informavo BNS, kad infekcija nustatyta pirmokui, jis penktadienį nebuvo pamokose, o iš viso nuotoliniu būdu mokysis apie 25 pirmokus.

Lietuvoje kol kas nustatyti 3083 koronaviruso atvejai, infekcija tebeserga 1030 asmenų, 1954 – pasveiko, registruotos 86 mirtys, dar 13 užsikrėtusiųjų mirė dėl kitų priežasčių.