„Kai Kovo 11–ąją teko minėti kiek apribotiems, savo kalboje norėjau akcentuoti, kokia yra mūsų laisvė. Tada sakiau, kad Lietuvoje yra „nuoširdžiai puoselėjamos įvairios pasaulėžiūros, klesti nuomonės. Kiekvienas čia ištartas žodis yra tikrai laisvas, o bandymus nepaisyti demokratijos pasitinka griežta pilietinė sąžinė.“ Tokią aš matau Lietuvą.

Tikiu, kad kaip žmonės mes esam sėkmingiausi tada, kai turime laisvę būti savimi. Tikiu, kad Lietuva yra sėkmingiausia tada, kai užtikrina savo žmonėms galimybes būti savimi. Praeitą savaitę gavau kvietimą rinkimuose į Seimą dalyvauti kartu su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu.

Noriu atstovauti laisvei ir kurti galimybes. Dėl to šiandien atsakau jiems, kad sutinku“, – feisbuke rašė V. Pranckietis.

Liberalų sąjūdžio pirminininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen praėjusią savaitę Delfi sakė, kad V. Pranckiečiui siūloma tiek vienmandatė apygarda, tiek ir partijos sąraše.

„Nesiūlome stoti į partiją. Mūsų sąraše bus dauguma partiečių, bet ne vien tik partiečiai. Tai yra normali praktika, įvairūs yra formatai“, – teigė ji.

Į Seimą V. Pranckietis pateko su LVŽS. Tačiau pernai partiją paliko skaudžiai, Seime valdančioji dauguma bandė nuversti Seimo pirmininką iš posto, performavus koaliciją, tačiau nesėkmingai.