Daugiausiai iškvietimų buvo Vilniaus apskrityje – 16, po 10 iškvietimų registruota Panevėžio ir Alytaus apskrityse, BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriaus specialistas.

„Kažkokių ypatingų įvykių nebuvo, žmonės nesužaloti, bent mes neturėjom tokios informacijos“, – teigė PAGD atstovas.

Vilniaus mieste Šeškinės gatvėje ir Marijampolės apskrityje fiksuoti du atvejai, kai medžiai buvo nuvirtę ant automobilių.

Dėl didelės liūties šeštadienio vakarą Vilniuje buvo apsemtos kai kurios gatvės, sustojęs eismas.

Delfi primena, kad vakar po itin kaitrios savaitės Lietuvą nuplovė audra. Pranešama, kad stipri liūtis užtvindė Kauną, Vilniaus gyventojai pasakoja apie stiprią krušą.

Apie itin stiprų lietų pranešama Kauno rajone, Kačerginės Nemuno žiedo trasoje, kur šiuo metu susirinkę lenktynių entuziastai.

Vilniaus rajono gyventojai dalinasi stipraus vėjo nulaužtais ir ant kelio nuverstais medžiais.


Pranešama, kad galinga liūtis plauna ir sostinę, kai kuriuose mikrorajonuose lietaus lašus pakeitė ir kruša su nemažais ledo gabalais.

Vairuotojai perspėja, kad ne visos sostinės gatvės yra pravažiuojamos. Pavyzdžiui, nebeveikia šviesoforinė sankryža greta Gariūnų turgavietės, ant kelio ten itin daug vandens, todėl vairuotojai perspėjami važiuoti ypač atsargiai arba palaukti, kol stichija nurims.


Vanduo sparčiai plūsta ir į Geležinio Vilko gatvę, čia kritulių kiekis toks, kad pravažiuoja ne visi lengvieji automobiliai.

Perspėjama ir apie tai, kad Vilniaus pakraščiuose netrūksta išvartytų medžių, todėl važiuoti reikėtų itin atsargiai.

Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ nariai praneša apie nuvirtusį medį ir nebepravažiuojamą kelią važiuojant nuo prekybos centro „Moki veži“ Vilkpėdės kalno link. Dar vienas nuvirtęs medis kelią užtvėrė Antakalnyje, pakeliui į Valakampius. Nulaužytos medžių šakos užtvėrusios ir Rinktinės gatvę.

Nuo stichijos nukentėjo ir prekybos centras „Depo“. „Delfi“ skaitytojai užfiksavo liūties padarinius šiame prekybos centre.


Vaizdo įraše matyti, kad prekybos centro patalpose telkšo vanduo ir pirkėjai priversti braidyti.