E. Misiūnas savo kandidatūrą kels Utenos vienmandatėje apygardoje, detalės dėl A. Stončaičio dalyvavimo kol kas nekonkretizuojamos.

„Norėčiau padėkoti, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pasiūlė dalyvauti rinkimuose. Gavau iš pirmininko pasiūlymą prisidėti prie komandos“, – po partijos tarybos suvažiavimo Naisiuose BNS sakė E. Misiūnas.

„Atvažiavau išreikšti savo norą ir galimybes dalyvauti kartu su jais rinkimuose, noriu dalyvauti vienmandatėje Utenos apygardoje“, – pridūrė jis.

Jis taip pat teigė į „valstiečių“ partiją neįstojęs, nes nebuvo tokios sąlygos ir dėl to, kad vis dar neatmeta galimybės ateityje dirbti ir teisėjo darbą. Teisėju E. Misiūnas kurį laiką dribo ir prieš tapdamas vidaus reikalų ministru.

„Aš pasilikau teisę būti dabar kaip savarankiškas kandidatas“, – teigė krašto apsaugos viceministras.

E. Misiūnas nuo 2016 metų gruodžio iki pernai vasaros vadovavo Vidaus reikalų ministerijai, tačiau atnaujinus valdančiąją koaliciją jo pareigas perėmė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovė Rita Tamašunienė.

Pernai spalį E. Misiūnas tapo krašto apsaugos viceministru, prieš tai mėnesį jis dirbo ministro Raimundo Karoblio patarėju.

Apie tai, kad rinkimuose dalyvaus ir Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, pranešė „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

„Taip, jis turėtų kandidatuoti. Dabar negaliu atsakyti dėl vienmandatės, bet planuojam, kad jis dalyvaus rinkimuose kartu“, – žurnalistams Naisiuose sakė partijos pirmininkas.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.