„Yra nemaža tikimybė, kad jei per artimiausius mėnesius neįvyks kažkokių nemalonumų šiai partijai, jie turi galimybę formuoti centro kairės koaliciją“, – interviu TV3 žinioms pirmadienį sakė šalies vadovas.

Jo teigimu, artėjantys parlamento rinkimai – sunkiai nuspėjami, o įtakos jų rezultatams turės ir pasekmės ekonomikai.

„Manau kad šiandien rinkimai nenuspėjami, tam tikros įtakos, pasekmės ekonomikai turės tam tikros reikšmės rinkimų rezultatui, manau, kad tikrai bus pakankamai konkurencingi rinkimai, kuriuose lyderį gali tekti aiškintis fotofiniše, arba koalicijos gali būti formuojamos“, – teigė G. Nausėda.

Klausiamas, ar būtų pasiryžęs toliau dirbti su premjeru Saulium Skverneliu, G. Nausėda teigė, jog šiuo metu bendradarbiavimas su Vyriausybės vadovu - konstruktyvus.

„Manau, kad su premjeru, išskyrus gal tam tikrus trumpus laikotarpius, kai buvo tam tikrų nesutarimų, mes tikrai labai konstruktyviai dirbame, susitariame pagrindiniais klausimais, o jei kažkokiais ir nesusitariame, tai gyvenimas tuo ir gražus, kad yra dar kitas susitikimas, kuriame galima pamėginti tą klausimą išspręsti“, – kalbėjo prezidentas.