Kaip informuoja partija, visi norintys dalyvauti formuojant partijos kandidatų sąrašą turi užsiregistruoti oficialiame partijos internetiniame puslapyje, pritarti partijos liberalių vertybių deklaracijai, būti vyresni nei 16 metų ir nepriklausyti kitai politinei partijai.

„Esame atvira partija ir tikime, kad mus palaikantys žmonės gali geriausiai nuspręsti, koks kandidatų sąrašas juos atstovaus rinkimuose. Ilgai Lietuvoje matėme, kaip kandidatų sąrašai reitinguojami partijų uždarose vidinėse struktūrose, kuriose egzistuoja užkulisiniai susitarimai, galios žaidimai ir mažai atvirumo savo rinkėjams. Savo pavyzdžiu norime tai pakeisti ir atveriame reitingavimo galimybę ne tik savo nariams, bet ir visiems palaikantiems Laisvės partijos idėjas“, – sprendimą leisti partijos sąrašą reitinguoti visiems komentavo Laisvės partijos lyderė Seimo narė Aušrinė Armonaitė.

Laisvės partijos draugų registracija vyksta gegužės 18 – 31 dienomis. Registracijai reikia nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, el. pašto adresą bei telefono numerį. Laisvės partija pasilieka teisę nepatvirtinti asmens registracijos, jei pateikti duomenys sukels įtarimą dėl netikrumo.

Kiekvienas užsiregistravęs draugas turės po 10 reitingo taškų, kuriuos galės skirti 10-čiai sąrašo kandidatų. Kandidatai į Seimą bus reitinguojami birželio 1 – 7 dienomis, o galutinis partijos sąrašas bus tvirtinamas birželio 13 dieną vyksiančio elektroninio Laisvės partijos suvažiavimo metu.