„Išskyrus Traumatologijos skyrių, galėtų pradėti formuoti komandas ir galėtų pradėti darbuotis“, – savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje sakė NVSC Klaipėdos departamento vadovas Raimundas Grigaliūnas.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis sako, jog bus pradedama nuo tų paslaugų, kurių neteikia kitos įstaigos.

„Mes pradėtume nuo antradienio ir pradėtume tas paslaugas, kurių neteikia kitos ligoninės, tai yra krūtinės chirurgija, veido, žandikaulių chirurgija, neurochirurgijos paslaugas, bendrosios chirurgijos sudėtingiausias paslaugas, pilvo chirurgijos“, – vardijo jis.

„Toliau pamažu išvystytume kitas“, – pridūrė ligoninės vadovas.

Klaipėdos apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo ir tarnybos pareigų neatlikimo KUL. Tyrimas pradėtas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktą medžiagą.

Ministerijos duomenimis, ligoninėje buvo kilę rizikos tiek personalui, tiek pacientams užsikrėsti, tinkamai neorganizuota infekcijų kontrolė.