Laidoje „Jūs rimtai?“ savaitės naujienas apžvelgęs S. Prūsaitis kalbėjo ir apie karantino pratęsimą, ir apie tiesioginiame eteryje pradingusį Marijoną Mikutavičių, ir apie milijardus, kuriuos kraunasi kompiuterinių žaidimų kūrėjai.

Vis dėlto, kaip jam sekasi gyventi karantino režimu, ar jokių paslaugų netrūksta? „Galima turėt bulvių rūsyje, morkų. Galima turėt vandens, druskos, pipirų. Ir kažkaip“, – paprastą požiūrį demonstravo S. Prūsaitis ir pridūrė, kad jam tikrai ne kažkokių paslaugų trūko, o koncertų ir žmonių.

Viena iš laidoje aptartų savaitės naujienų – įskaitos, kurios papiltino abiturientus ir šie pradėjo galvoti, kaip apgauti mokytojus. Internete plinta patarimai ir pasiūlymai nusipirkti jau iš anksto parašytas kalbas. Jas dvyliktokai planuoja vėliau, įskaitos metu, tiesiog perskaityti iš kompiuterių ekranų.

„Mieli abiturientai, noriu pasakyti jums vieną dalyką. Jeigu jūs žiūrite, matote vieną blogiausių mokinių. Nesuprantu, kaip vidurinę baigiau. Iš savo patirties noriu pasakyti: sistemą gal apgausit, gyvenimo – ne“, – juokėsi S. Prūsaitis.

Atlikėjas neslėpė, nebuvo labai pareigingas mokinys, bet buvo nuoširdus – jei nemokėdavo, tai nemokėdavo. „Gaudavau neigiamą pažymį ir važiuodavau toliau, – tvirtino S. Prūsaitis. – O gudraut... Aišku, bandžiau nusirašinėti.“

„Esu kažkokiame egzamine nusirašęs, bet nusirašiau ne tą temą, – juokėsi S. Prūsaitis. – Būdavo, kad tą paruoštuką gauni iš kažkur, iš penkto suolo už savęs ar panašiai, kažkaip „susivairuoji“. Tai ką ten „susivairuoji“, nelabai žinai.“

Laidos metu taip pat buvo aptarta ir Marijaus Mikutavičiaus frazė. Tiesioginio eterio metu M. Mikutavičius, komentuodamas atlikėjų pasirodymus, paliko eterį pasakydamas, kad mirė kaimynė. Kiek vėliau jis grįžo į eterį, o žurnalistams, klaususiems, kas nutiko, paaiškino, kad jo kaimynės durys užsitrenkė, ji negalėjo įeiti į savo namus, tad jis nieko nesvarstydamas nuskubėjo jai padėti.

O ar yra kokių nors panašių frazių, kurios gali būti suprastos ne tiesiogiai, išskridę ir iš S. Prūsaičio lūpų? Atlikėjas ilgai nedvejojęs prisiminė vieną atvejį. „Viename „X Faktoriaus“ sezone, neatsimenu tik vardo ir pavardės, buvo neregys vyrukas, kuris fainai grojo pianinu, jam puikiai sekėsi, po jo pasirodymo mano komentaras buvo: aš apakęs“, – prisiminė atlikėjas.

Laidoje taip pat buvo kalbėta ir apie kirpyklų antplūdį, trumpinamus ir tik nuotoliniu būdu tęsiamus mokslo metus, ir apie tai, kad keliauti šią vasarą, panašu, nebegalėsime.

Visas pokalbis su Sauliumi Prūsaičiu – laidoje „Jūs rimtai?“