Kaip antradienį informavo ligoninė, 14 Gastroenterologijos skyriaus darbuotojų, sulaukę antrojo tyrimo neigiamų rezultatų, jau grįžo į darbą. 23 Urologijos skyriaus darbuotojams atlikus pakartotinius tyrimus taip pat nenustatytas užkratas, jie į darbą grįš nuo ketvirtadienio, pasibaigus jų karantino laikui.

Be šių, jau anksčiau į darbą grįžo 51 medikas – jie taip pat buvo izoliavęsi po kontakto su pacientu, kuriam diagnozuotas COVID-19.

Kaip BNS sakė ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis, koronavirusas šiuo metu yra diagnozuotas vienam ligoninės darbuotojui, jis gydomas namuose ir jo sveikata gera, darbuotojo šeima sveika.

„Be šio darbuotojo, visi likusieji yra sveiki ir grįžta į darbą“, – sakė jis.

Šiuo metu Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje gydomi trys asmenys, sergantys koronavirusine infekcija, vienas jų atvežtas šeštadienį. Ambulatoriškai besigydančių asmenų nėra, 2 asmenims paimti testai ir šiuo metu laukiama oficialių atsakymų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė BNS yra sakiusi, jog situacija kai kuriose medincinos įstaigose ir dėl užsikrėtusių medikų šalyje yra viena didesnių problemų.

Lietuvoje koronavirusas nuo epidemijos pradžios diagnozuotas 195 medikams, daugiau nei 1,3 tūkst. izoliacijoje.

Iš viso šalyje nustatyta 1070 koronaviruso atvejų, dėl infekcijos mirė 24 žmonės, pasveikusiu laikomas 101 asmuo.