„Ko gero pati šviesiausia žinia per pastarąjį laikotarpį visoje Lietuvoje! Atlikus pakartotinus tyrimus KUL buvo konstatuota kad net šeši pacientai (jau buvę :) PASVEIKO!“, rašoma mero žinutėje.

Apie tai BNS informavo ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Kamilė Katkutė.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis teigė, kad pasveiko čia gydytos keturios moterys ir du vyrai.

„Keturios moterys ir du vyrai. Amžius santykinai jaunas, rizikos grupėje nėra nė vieno. Jiems nuo 20 iki 50 metų“, – BNS sakė ligoninės vadovas.

Jis taip pat teigė, kad pasveikusieji – klaipėdiečiai, išskyrus vieną iš Klaipėdos rajono gyventojai bei vieną kretingiškį, dauguma jų gydėsi nuo kovo 12-13 dienos.

„Vidinis kontaktas yra vienas, kur niekur nebuvo išvykę, o kiti penki grįžę iš užsienio“, – pasakojo V. Janušonis.

Pasak jo, tarp pasveikusiųjų yra ir pirmoji šioje ligoninėje dėl koronaviruso atsidūrusi moteris, kuri grįžo iš Tenerifės.

V. Janušonis teigė, kad antradienį dar bus imami pakartotiniai testai bei po to pasveikę asmenys bus paleisti namo.

„Čia daugiau formali tvarka, kai kuriems atliktas jau tris kartus tyrimas. Tai daugiau biurokratiniai dalykai“, – kalbėjo Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas.

Iki šiol pasveikęs nuo koronaviruso buvo tik vienas asmuo – šiaulietė moteris, kuriai pirmai šalyje diagnozuotas koronavirusas.

Taip pat, pasak V. Grubliausko, po kelių dienų panašių naujienų turėtų sulaukti dar keli pacientai.

Žinutėje Klaipėdos miesto meras dėkojo gydytojams ir sveikino juos su gydytojų diena. „Esu įsitikinęs, tai - pati geriausia, prasmingiausia ir dvasingiausia dovana visiems jiems ir žinoma mums“, rašė V. Grubliauskas.