„Izoliavimo planas palies visas keturias pamainas, iš viso per 130 darbuotojų. Jiems keičiasi grafikai, pereinama prie 24 val. trukmės pamaininio darbo. Susidarius nepalankioms aplinkybėms, sudarysime sąlygas 30 darbuotojų tęsti darbus nepaliekant tarnybinių patalpų. Tai – vandentiekio ir nuotekų stočių bei tinklų skyrių darbuotojai, vandentiekio ir nuotekų siurblinių specialistai, Vilniaus nuotekų valyklos kertinis personalas, avarijų likvidavimo specialistai, dispečeriai, vairuotojai, pristatantys klientams vandenį avarijų metu“, – pranešime cituojamas bendrovės generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

Darbuotojams apgyvendinti paruoštos patalpos: mokymų salės virsta miegamaisiais, įsigyta lovų, miegmaišių, virtuvės pildomos maisto atsargomis, sudaromos sutartys su tiekėjais dėl karšto maisto tiekimo.

Anot įmonės, izoliuojami darbuotojai bus aprūpinti visomis būtiniausiomis saugumo priemonėmis, užsakyti greitieji testai COVID-19 diagnozavimui.

„Vilniaus vandenys“ praneša, kad viešai tiekiamas geriamasis vanduo Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose yra saugus ir jo virinti ar kitaip apdoroti prieš vartojant nereikia.