Taip jis kalbėjo apie D. Grybauskaitės LRT televizijoje antradienį išsakytus žodžius, jog situacijos valdymą į savo rankas dar sekmadienį perėmė premjeras Saulius Skvernelis, o A. Veryga primena „gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“.

„Aš nežinau, iš kur jinai tokias žinias turi ir kas tą vadovą kur pakeitė. Mes nuolat visi bendraujame – ir su Vyriausybe, ir su premjeru. Man labai keista, kad tokie komentarai atsiranda, ir įvairūs zoologiniai palyginimai – man atrodo, kad labai nesolidu yra tokias žinias skleisti, kai jokių sprendimų realiai nėra priimta“, – LRT radijui teigė A. Veryga.

Paklaustas apie D. Grybauskaitės žodžius, kad situacija yra nevaldoma, A. Veryga atkirto, kad „labiausiai šiuo metu nevaldomas liežuvis ir tai kelia mums labai daug įvairiausių problemų“.

Tačiau A. Veryga patvirtino, jog „iš tiesų yra galvojama“, kad situacijos koordinavimą perimtų premjeras.

D. Grybauskaitė pirmadienį kritiškai įvertino prezidento Gitano Nausėdos žodžius, kad šalies valdžios institucijos negali eksperimentuoti keisdamos ekstremalios situacijos vadovus.

„Aš manau, kad šis ministras (A. Veryga), apie kurį ten mėgina kažkas kalbėti, kad arklių nekeičia perėjoje, tai kažin ar jį galima laikyti tuo arkliu, kuris gali apskritai, ką nors patraukti. Jis labiau primena kitą gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“, – sakė ji.