Pasak jo, geresnio kandidato, kuris galėtų susitvarkyti su ministerijos užduotimis per likusį laiką, jie nebemato.

„Gaila jauno žmogaus, kuris praėjo visą procedūrą, o dabar jis nėra patvirtintas. Aš Luką Savicką puikiai pažįstu, jis turi gerą išsilavinimą, puikiai nusimano biudžeto klausimus, valstybės valdymo aparato klausimus, verslo klausimus. Šioje situacijoje šiek tiek gaila, bet mes tikrai neteiksime kito kandidato“, – Eltai teigė R. Karbauskis.

„Remiantis laiko argumentu, matyt, joks kitas nebus tvirtinamas dėl laiko stokos. Jeigu Lukas Savickas nespės įeiti į kursą reikalų, tai čia niekas nebespės, aš nežinau tokio kandidato. Galėjo tiesiog pasakyti, kad nereikia teikti ir viskas“, – sakė jis.

R. Karbauskis primena, kad V. Sinkevičius ministru buvo paskirtas ir su mažesne kompetencija nei L. Savickas.

„Mano nuomone, kuomet buvo paskirtas Sinkevičius, juk galėjo būti tie patys argumentai, kad yra labiau patyrusių, daugiau žinančių. Bet jo darbo rezultatas dabar – absoliučiai teigiamas ir jis eurokomisaras. Tai mes turime dar jaunesnio ir mažiau patyrusio Sinkevičiaus pavyzdį. Jis prieš tampant ministru, turėjo dar mažiau patirties nei L. Savickas“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad prezidentas atsisakė skirti L. Savicką į ekonomikos ir inovacijų ministrus. Tai, kad šalies vadovas nemato L. Savicko, dirbančio Sauliaus Skvernelio Ministrų kabinete, trečiadienį pranešė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Premjeras S. Skvernelis tuo metu teigė nujautęs, kad prezidentas nepaskirs L. Savicko į ekonomikos ir inovacijų ministrus ir neatmeta, kad pagrindinė to priežastis – valdančiųjų sprendimai dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus.

„Matyt skyrimo į ministrus ir kitas pozicijas būdas bus panašus ir ateityje – tai, žinoma, pamatysime jau rudenį, kada po rinkimų bus formuojama nauja Vyriausybė“, - teigė S. Skvernelis, neatmesdamas galimybės, kad ekonomikos ir inovacijų ministerija gali likti be vadovo ir iki Seimo rinkimų rudenį.