„Aš, Eglė Kručinskienė su Centro partija į Seimo rinkimus nekandidatuoju. Nepasitikiu šiais žmonėmis kurie mane pakvietė“, – feisbuke rašė E. Kručinckienės sutuoktinis Gintaras.

„Aistroms nurimus Rūta Janutienė ir kompanija be „triukšmo ir dulkių“ išlydi savo favoritę pro užpakalines duris atlikinėti atgailos darbų ir daryti gerus darbus kad vėl atgautų savo „geradarių“ pasitikėjimą. Gerbiami ponai jūsų dabartinis poelgis blogesnis už pirmą“, – rašė jis.

DELFI primena, kad prieš kurį laiką garsiai buvo aptartas E. Kručinskienės interviu LNK „Valandoje su Rūta“, kuriame ji sakė, kad Seimo nario atlyginimas jos šeimai būtų ryškus indėlis į gerovę, tačiau labiausiai Seime ji nori atsidurti ne dėl pinigų, o dėl noro atstovauti tokius pačius kaip ji.

Taip pat kalbėjo ir apie gerąsias savo savybes.

„Moku bendrauti su advokatais, moku bendrauti su žiniasklaida, laimėjau teismą“, – savo gerąsias savybes padėsiančias atlikti Seimo nario darbą vardino moteris. Paklausta, ar moka anglų bei rusų kalbas, kaunietė sakė nematanti reikalo mokėti. Ji pasakojo, kad niekuomet neturėjo motyvacijos mokytis, nes neturėjo aukštąjį mokslą pabaigusių tėvų, neturėjo rėmėjų, kurie galėtų finansuoti studijas.

Šią savaitę R. Janutienė feisbuke rašė, kad E. Kručinskienė tikrai nedalyvaus Seimo rinkimuose su Centro partija.

Kristupas Krivickas, Rūta Janutienė

„Suprantu, kad ponia Kručinskienė įžeidė visų sunkiai dirbančių žmonių jausmus savo neatsakingais samprotavimais. Patikinu jus, kad Eglė nebus nei pirmas, nei dešimtas, nei 70 numeris. Politinė karjera yra ne paskyrimas, o žmonių pasitikėjimas. Poniai Eglei reikės labai labai ir ilgai stengtis, kad jį susigrąžintų. Jos „atėjimas valdyti Lietuvos“ – išgalvota, primesta problema“, – apie garsiai aptarinėtą E. Kručinskienės interviu rašė Centro partijos atstovė R. Janutienė.

Centro partijos atstovė pabrėžė, kad E. Kručinskienei bus suteiktas antras šansas, tačiau tik nuo paties žemiausio laiptelio.

„Eglė yra eilinė Kauno skyriaus narė, ir jai pirma reikia pelnyti pripažinimą nesavanaudišku darbu. Mes nesame su ja bendraminčiai požiūryje į bendro gėrio kūrimą. Ji prišnekėjo niekų. Ir kiekvienas turi atsakyti už savo žodžius ir veiksmus pats . Mes jai tiesiog suteiksime antrą šansą pasitaisyti, nuo pirmo žemiausio laiptelio. Ji turės labai labai pasistengti pati, norėdama išsaugoti jai sunkiu metu padėjusių žmonių pasitikėjimą. Atsiprašome visų, kurių jausmai buvo įžeisti neatsakingų Eglės Kručinskienės kalbų apie darbą, išsilavinimo ir asmeninių pastangų kuriant bendrą gėrį svarbą“, – rašė R. Janutienė.

Kaunietė E. Kručinskienė išgarsėjo tuomet, kai šeimos mažamečiai vaikai atsidūrė laikinoje globoje, praeiviui pranešus, kad motina gatvėje sudavė savo sūnui. Tačiau vaiko teisių specialistai teigė, kad vaikai paimti dėl ilgalaikių auklėjimo ir drausminių metodų, atitinkančių smurto požymius. Vis dėlto Kauno apygardos teismas galiausiai išteisino Eglę Kručinskienę smurto prieš vaiką byloje.