Buvo atlikta labai daug veiksmų, apklausti liudytojai, tęsiamos apklausos, peržiūrima vaizdo medžiaga, teigė policija.

„Policija iš liudytojų parodymų šiandien sudarė fotorobotą asmens, kuris domina policiją ir galėtų suteikti reikšmingos informacijos apie įvykį“, – teigė S. Gagas ir pabrėžė, kad tai nėra įtariamasis, tai asmuo, kuris gali turėti reikšmingos informacijos apie įvykį.

Viršininkas kelis kartus pakartojo, kad tai – ne įtariamasis. „Galiu patikinti, kad miestiečiai yra saugūs, miesto svečiai taip pat“, – kalbėjo Vilniaus VPK viršininkas.

„Pranešimų apie dingusius vaikus papildomai nesame gavę“, – teigė S. Gagas.

Foto: Policija

„Kadangi viešoje erdvėje sklinda daug prieštaringos informacijos, prašyčiau ką nors žinančius kreiptis į policiją, dalintis informacija“, – teigė S. Gagas ir paragino nekelti nereikalingos informacijos viešoje erdvėje.

Beje, jis pridūrė, kad dar nėra nustatyta dingusios merginos tapatybė, nes jei būtų, būtų kreipiamasi pagalbos prašant rasti būtent ją.

Policijos viršininkas teigia, kad po įvykio buvo apklausti ir pilnamečiai, ir vaikai. „Iš įvykio vietos liudytojų yra, tačiau negaliu pasakyti, kokie jų parodymai pateikti“, – teigė viršininkas. Jis pridūrė, kad apklausiamųjų skaičius gali didėti.

Policijos viršininkas taip pat nurodė, kad tyrimo metu buvo rasta daiktų, tačiau neskelbiama, ar jie susiję su galimu dingimu.

Spaudos konferencijoje buvo paskelbta apie sudarytą fotorobotą:

DELFI primena, kad į policiją iki šiol nesikreipė tėvai, kurie pasigestų savo vaiko, policija nėra gavusi oficialios informacijos apie Lietuvoje dingusį vaiką.

R. Matonis anksčiau sakė, jog surinkta informacija kol kas neleidžia nei patvirtinti, nei paneigti pagrobimo versijos.

„Patvirtinti 100 proc., kad tai tikras pranešimas negalime, kaip ir jo paneigti. Tikriname visas versijas“, – sakė jis.

Policija teigia sulaukusi šimtų piliečių pranešimų, informacijos, ji tikrinama.

Pareigūnai taip pat ragina kreiptis visus mačiusiuosius ką nors įtartina Sausio 13–osios gatvėje nuo 18.50 val. iki 19.15 val.

Trečiadienį apie 19 val. 14 min. policija gavo pranešimą, kad Vilniuje, Sausio 13–osios gatvėje, į nenustatytos markės sidabrinės ar geltonos spalvos automobilį užsienietiškais numeriais galėjo būti įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Galimą mergaitės pagrobimą mačiusio vaiko mama, vilnietė Rūta naujienų portalui lrt.lt teigė, kad mergaitė viena sėdėjo ant sūpynių, kai vienas vyras su kauke išlipo iš automobilio ir ją pagriebė. „Ji bandė priešintis, bandė rėkti. Įkišo ją į bagažinę, užklijavo burną ir viskas. Ir sakė, kad nuvažiavo gilyn“, – pasakojo moteris.

DELFI ketvirtadienį kalbino Karoliniškių gyventojus. „Buvo saugu, nes yra kameros, bet tvarkė kabelius ir miesto žibintas nebedega. Žaidimų aikštelė neapšviesta, bet čia, prie įėjimo į garažus, buvo žibintas, tada kameros fiksuodavo, o dabar žibintas nebešviečia ir kameros nieko nebemato, – pasakojo vyras ir pridūrė, kad per kelis mėnesius dėl to jau nukentėjo ne vienas gyventojas. – Prieš kelis mėnesius mano mašinai išdaužė stiklus.“

Apšvietimas, vyro teigimu, didelė aplinkos problema. „Lapkričio mėnesį mano ir dar kažkieno mašiną apiplėšė, vasarą ant kalniuko mašina stovėjo, ją apvogė. Toks tamsus užkampis, o vaikai žaidžia. Užvakar buvo gal pusė šešių, berniukai aštuonių ar dešimties metų lakstė po garažus, žaidė karą. O juk tamsu, nėra jokio apšvietimo, čia ir šunis didelius vedžioja be antsnukių. Nežinau, kaip tėvai leidžia vaikams bėgioti tokioj vietoj“, – kalbėjo vyras.

Žaidimų aikštelėje prie Televizijos bokšto vaikščiojusi mergina teigė, kad čia kartais ateina pasivaikščioti. Nejauku – taip ji apibūdino jausmą, jei tenka šioje vietoje pabūti tamsiu paros metu ir pridūrė, kad dabar gerai pagalvos, ar dar čia ateiti.

„Būna jaunuolių, klausosi muzikos“, – pasakojo mergina ir pridūrė, kad sutikus tokias kompanijas būna nejauku.

Moteris žurnalistams pasakojo atkreipusi dėmesį į detalę, kurios vakar prie Televizijos bokšto nebuvo.

„Žiūrėkite, prie to keliuko, vakar iš ryto nebuvo mašinos pėdsakų, o šiandien – jau yra. Labai keista, atrodo, kad didelė mašina pravažiavo, labai keistas“, – sakė ji.

Policijos paieškos Karoliniškėse prie TV bokšto ir Pasakų parke: