Ramūnas savam katinėliui nulupo kailį. Ištepė taukais. Ir įdėjo į orkaitę. Tuomet, aplankytas šventinės nuotaikos, į svečius pasikvietė kaimyną Albertą.

Vyras iškepė savo katiną
Foto: LNK

„Nuėjom pas jį, o jis sako - aš tau turiu siurprizą. Aš pasakiau, kad man nereikia jokių siurprizų. Jis atidarė „dukofkę“. Aš jo klausiu: iš kur tu triušį pavogei? Galvojau, kad triušis.. O jis sako - čia tavo kačiuką iškepiau“, – supratęs, kad orkaitėje katinas, kurį pats buvo padovanojęs kaimynui, Albertas pravirko. Vyras nedelsdamas iškvietė policijos pareigūnus. Į įvykio vietą atvažiavę pareigūnai kieme rado nupjautą katino galvą ir nudirtą kailį. Ramūnas buvo sulaikytas. Vyrui nustatytas sunkus 3,03 promilių girtumas.

Vyras iškepė savo katiną
Foto: LNK

„Pranešimą mes gavome gruodžio 31 dieną. Skambino kaimo gyventojas, kuris pranešė, kad savo kaimynui dovanojo kačiuką, prieš Naujuosius atėjo pažiūrėti, kaip jis gyvena. Kaimynas atidarė orkaitę ir jam pasakė, kad tavo kačiukas yra čia“, - Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gailutė Smagriūnienė patvirtino, kad įvykis sukrėtė net patyrusius policijos pareigūnus.

Vyras iškepė savo katiną
Foto: LNK

Dabar savo katiną iškepusiam Acokavų kaimo gyventojui gresia metus laiko praleisti už grotų. Tačiau Ramūnas kol kas laisvėje. Ir augina dar vieną, baltos spalvos kačiuką: „Man menkiausias nusižengimas ir išvažiuoju už grotų. Šito jau tikrai nekepsiu“, – prieš kameras prisiekė Ramūnas.