Masinė elektroninės muzikos diskoteką miesto širdyje pradėjo DJ Zakmina pasirodymas. Šis atlikėjas meistriškai sujungia šokių muziką iš praeities, dabarties ir ateities. Zakmina dirba su tokiomis įrašų kompanijomis, kaip „XXX“, „Ombra International“, „Roam“, „Nein“, „Night Noise“ ar „Sulk Magic“ ir neseniai pristatė savo vinilinę plokštelę.

Vidurnaktį, dangų nušvietus šventiniams fejerverkams, publiką linksmino Vidmantas Čepkauskas, žinomas pseudonimais „Vidis“ ir „V“. Jau daugiau nei 15 metų jis yra vienas esminių Lietuvos elektroninės muzikos scenos ir naktinio gyvenimo variklių. Šiuo metu jis gyvena Briuselyje, bet Kosminius Naujuosius nusprendė sutikti Kaune ir publikai padovanoti savo pasirodymą.

Gerokai po vidurnakčio, 01:00 valandą šventės dalyvius su Kosminiais Naujaisiais pasveikino duetas „Happyendless“, parašęs šimtus kūrinių geriausiems Lietuvos atlikėjams bei įkvėpęs daugybę šių dienų žinomų didžėjų sukti plokšteles.

Į Rotušės aikštę susirinkusius žmones stebino ne tik renginio atlikėjai ir specialus lazerių šou, bet ir nuostabūs fejerverkai, nušvietę visą miestą. Organizatoriai rekomendavo į šį vakarėlį nesivesti nepilnamečių vaikų. Prie Rotušės aikštės buvo atskirta teritorija, kurioje gyventojai galėjo leisti savo atsineštą pirotechniką.