Partijos narė Rūta Janutienė spaudos konferencijoje džiaugėsi, kad E. Kručinskienė nusprendė į rinkimus eiti su jų partija.

„Kodėl aš sakau, kad tai labai gera žinia? Eglė priklauso tai antrajai Lietuvai, apie kurią kalbėjo prezidentas. (…) Jai niekada iki šiol nebuvo leista kalbėti. Eglės ėjimas į politiką yra ženklas ne tik tų, kurie turi balsą, bet ir tiems, kurie labai ilgai tylėjo“, – spaudos konferencijoje sakė Rūta Janutienė.

Pati E. Kručinskienė tikino, kad sprendimas pasukti politikos link prasidėjo nuo jos šeimos gyvenimą pakeitusio įvykio.

„Viskas prasidėjo nuo to, kai mūsų šeimos ramus gyvenimas tapo labai neramus. Kai patekau į areštinę, nuo to ir prasidėjo mano ėjimas praktiškai šita kryptimi, tapau aktyvi, noriu kalbėti, noriu būti balsas, noriu dalintis apie tai, kad yra poreikiai, kuriuos reikia spręsti, su kuo susiduria šeima. Vieną kalba politikai, kitą visai kalba šeima. Norisi, kad įvyktų kažkoks susiderinimas šiame pokalbyje“, – sakė ji.

„Reikia išgirsti ir šituos žmones, kurie yra paprasti, kurie kalba paprastai, iš kurių daug juokiamasi, kad yra niekas. Bet tai yra labai svarbūs žmonės Lietuvai, jų daug. Jie nori gyventi, kurti šeimas, auginti vaikus“, – teigė kaunietė E. Kručinskienė.

Foto: DELFI / Josvydas Elinskas

„Manau, kad yra labai svarbu kalbėti, iš šios pozicijos, kurie yra paprasti“, – tikino ji.

„Viskas prasidėjo nuo mano išvežimo į areštinę vaikų akyse, nors tam nebuvo jokio reikalo ir pagrindo. Būtent tuomet jau vyko šitas apsisprendimas judėti šia linkme. (…) Bet kadangi taip atsitiko, šita nelaimė dalyvauti ir ant savęs patirti šį siaubą, mes buvome sutrypti tos valdžios, naujų įstatymų, tai ir paskatino daryti šituos žingsnius, kalbėti apie tai, kad vyksta negeri dalykai, tuos įstatymus reikia keisti“, – tikino kaunietė.

Moteris teigė, kad iš karto po minėtų įvykių, kurie sulaukė milžiniško žiniasklaidos dėmesio, jau žinojo, kad teks eiti į politiką, tik dar tiksliai nežinojo, su kuria partija.

„Centro partija „Gerovės Lietuva“ prisijungiant prie mūsų komandos Eglei dar garsiau deklaruoja savo pagrindines programines ir vertybines nuostatas – gerovės Lietuva nėra vien finansiniai dalykai, ar tik išmokos“, – E. Kručinskienės prisijungimu prie partijos taip pat džiaugėsi Kristupas Krivickas.

„Ji turi pačias svarbiausias savybes, kurios reikalingos politikui – sąžinė, moralumas“, – vardijo K. Krivickas.

Partijos pirmininkas N. Puteikis spaudos konferencijoje, kad Centro partija planuoja kviesti ir daugiau žmonių, kurie atstovautų paprastiems Lietuvos žmonėms.

Partijos narys Povilas Gylys pabrėžė, kad parlamente turi būti visų visuomenės grupių atstovai.

DELFI primena, kad E. Kručinskienės vardas žiniasklaidoje pirmą kartą nuskambėjo pernai, kai kilo vaikų mušimo skandalas. Didžiulio rezonanso visuomenėje sulaukusioje byloje moteris buvo išteisinta, tačiau pirmąjį nuosprendį apskundė ir prokuratūra, ir išteisintos kaunietės advokatas.

Skandalas kilo po to, kai praeivis nufilmavo motinos elgesį su vaikais ir iškvietė policijos pareigūnus. Pati E. Kručinskienė teigė, kad sūnus norėjo bėgti į gatvę, o ji tik siekė jį sudrausminti.