Feisbuke premjeras rašė, kad pakilusi temperatūra nieko blogo nereiškė, viskas yra gerai.

„Noriu padėkoti žmonėms, nuoširdžiai susirūpinusiems mano sveikata. Daugumai iš mūsų pakilusi temperatūra reiškia „ai, matyt, truputį peršalau, išgersiu tabletę ar arbatėlės ir savaime praeis“. Bet žmonėms su nuslopinta imunine sistema (o chemoterapija, deja, tai daro) yra kitaip: būtina nedelsiant vykti į ligoninę, nes tai gali būti infekcija. Taip ar ne – nustatyti gali tik išsamūs tyrimai, kurie net ir premjerams atliekami ne darbo kabinete, o tik ligoninėje“, – rašė jis.

Premjeras rašė, kad reikalingi tyrimai parodė, jog infekcijos nėra, viskas gerai.

„Todėl teko porą dienų laikytis izoliuoto režimo, buvo atlikti reikalingi tyrimai, kurie parodė, jog viskas gerai. Infekcijos nėra, o pakilusi temperatūra buvo tiesiog organizmo reakcija į po chemoterapijos vartojamus vaistus. Tad dar kartą ačiū nuoširdžiai susirūpinusiems“, – feisbuke rašė premjeras.

Atskirą žodį jis skyrė ir kolegoms politikams, kurie nešioja paskalas apie itin sudėtingą premjero būklę.

„Ir atskiras žodis „kolegoms“ politikams, kurie kalbėdami apie mano būklę krizena, kad „nepakeičiamų yra pilnos kapinės“, arba Seime nešioja paskalas, esą kokia sunki premjero būklė, gydymas nepadeda ir pan. Tokius turiu nuvilti: gedulingų pietų nebus. Teks pasistiprinti kokia nors kitokia proga, kitokiame renginyje“, – ironizavo jis.

„Matyt, ne visiems duota suvokti, kas yra etika, padorumas, galiausiai – elementarus, paprastas žmogiškumas. Visi turime teisę į laikiną nedarbingumą, kad ir kokia liga sirgtume. Visiems geros valios žmonėms noriu dar kartą priminti: rūpinkitės savimi ir artimaisiais. Mylėkite juos. Skirkite laiko sau bei savo sveikatai, nekreipkite dėmesio į antraeilius ir nereikšmingus dalykus. Negadinkite nuotaikos ir nervų dėl smulkmenų, nors kartais jos ir atrodo labai reikšmingos. Iki greito pasimatymo! „Pagrindinę“ žinią, kad kiek, būčiau pamiršęs – rytoj grįžtu į darbą“, – džiaugėsi premjeras.

DELFI primena, kad, premjerui pasijutus prastai, pirmadienį jis nedirbo ir atšaukė planuotą susitikimą su Vilniuje viešėjusia Norvegijos premjere Erna Solberg.

S. Skvernelis rugpjūčio pabaigoje paskelbė, kad serga limfoma, todėl kai kuriomis dienomis per gydymo procedūras teigė negalėsiantis būti darbe.

Prezidentas Gitanas Nausėda Vyriausybės vadovui dekretais leido pagal poreikį nebūti darbe iki lapkričio 8 dienos.