Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienio vakarą pranešė, kad profilaktiškai pasitikrino sveikatą ir visi rezultatai yra geri. Apie tai jis pranešė feisbuke.

„Vadovaudamasis ilgametės savo šeimos gydytojos rekomendacija, pirmadienį apsilankiau Santaros klinikose, kur specialistai atliko keletą profilaktinių tyrimų. Reguliarius sveikatos tyrimus darydavau iki šiol, šią praktiką ketinu tęsti. Beje, rekomenduoju visiems skirti laiko bei dėmesio profilaktiniams sveikatos patikrinimams“, – rašė prezidentas.

Jis rašė, kad pirminiai atliktų testų rezultatai yra geri.

„Gydytojai šiandien patikrino mano kraujotakos ir kvėpavimo sistemų veiklą bei regą. Pirminiai visų atliktų tyrimų rezultatai yra geri. Ketinu ir toliau esant tinkamam orui važinėti dviračiu, skirti laiko aktyviam laisvalaikiui. Galutiniais tyrimų rezultatais gydytojai žada pasidalinti artimiausiu metu“, – rašė jis.

G. Nausėda taip pat dėkojo Santaros klinikos gydytojams už profesionalumą.

DELFI primena, kad pirmadienį dėl sveikatos premjeras Saulius Skvernelis turėjo atšaukti susitikimą su Novergijos premjere Erna Solberg.

S. Skvernelis rugpjūčio pabaigoje paskelbė, kad serga limfoma, todėl kai kuriomis dienomis per gydymo procedūras teigė negalėsiantis būti darbe.