Šis „mažai kam žinomas“ būdas, kuris apsaugo nuo baudų už greičio viršijimą, policijos pareigūnų net vadinamas „genialiu“.

„Lietuvoje per šių metų 8 mėnesius už greičio viršijimą baudas gavo beveik 157 tūkst. vairuotojų. Ar žinote, kad yra būdas išvengti baudų? Jis ne tik genialus savo išradingumu, bet ir veikia bet kurioje pasaulio šalyje, taip pat ir Lietuvoje!“ – feisbuke rašė Lietuvos policijos atstovai.

Ir pateikė veiksmingiausią būdą, kaip išvengti baudos už greičio viršijimą. Čia, anot pareigūnų, yra esminiai trys punktai.

„1. Įdėmiai pažiūrėkite į greičio ribojimo ženklus. Nurodytas skaičius pažymi maksimalų greitį. Svarbu – naujesni automobilio modeliai atpažįsta kelio ženklus“, – rašoma socialiniame tinkle.

Pareigūnų atstovai taip pat priminė, kur ieškoti spidometro.

„2. Patikrinkite savo automobilio spidometrą. Dažniausiai jis yra prietaisų skydelyje priešais vairuotojo sėdynę. Rodyklė nurodo greitį, kuriuo jūs judate. Kai kurie naujesni modeliai rodo greitį skaitmenimis“, – ironiškai priminė policijos atstovai.

Ir trečias, kaip rašoma, pats sudėtingiausias punktas yra neviršyti greičio.

„Sureguliuokite automobilio greitį iki skaičiaus, kuris yra nurodytas ant ženklo. Pasinaudokite stabdžių pedalais, įsijunkite tinkamą bėgį. Policija tiesiog negalės jūsų nubausti, jeigu jūs neviršysite greičio“, – veiksmingą būdą aprašo pareigūnai.

Ir dar prideda, kad šį būdą žino labai nedaug žmonių.

„Kad ir kaip būtų keista, labai nedaug žmonių žino šitą paprastą, bet labai veiksmingą metodą išvengti baudų. Jeigu juo naudositės, jums niekada nebereikės mokėti baudų už greičio viršijimą, o keliai taps saugesni visiems“, – rašoma feisbuke.