„Sulaukiau kelių žiniasklaidos atstovų skambučių dėl šią savaitę vykusio pokalbio su Ramūnu Karbauskiu. Norėdama išvengti spekuliacijų, pateikiu savo poziciją. Prieš kelias dienas buvau išrinkta Liberalų sąjūdžio pirmininke ir mano svarbiausias tikslas- siekti, kad partija augtų ir gerai pasirodytų artėjančiuose rinkimuose. Postai ar aukštos pozicijos Seime yra antraeiliai dalykai ir tai nėra mano prioritetas“, – rašė ji.

Politikė rašė, kad posto atsisakė pasitarusi su frakcijos nariais.

„Todėl, pasitarusi su savo frakcijos nariais, nutariau atsisakyti man pasiūlytos Seimo pirmininko pozicijos. Nepaisant to, manau, kad susidariusi situacija su Seimo pirmininku yra beprecedentė. Tai iliustravo ir vakar vykęs Seimo valdybos posėdis, kai daugumai priklausantys valdybos nariai nenorėjo išleisti Seimo pirmininko į kelionę, kurioje jis turėtų reprezentuoti mūsų valstybę ir Seimą“, – teigė liberalė.

Ji tvirtino, kad liberalų partija netaps politiniu valstiečių įrankiu.

„Apmaudu, kad valdančiųjų klaidos ir toliau menkina Seimo reputaciją, tačiau mano vadovaujama Liberalų sąjūdžio frakcija netaps įrankiu sprendžiant valdančiųjų problemas“, – feisbuke ketvirtadienio vakarą rašė politikė.