Balsuoti iš anksto sostinės Žirmūnų apygardoje trečiadienį atėjo 0,4 proc., Gargždų apygardoje – 0,64 proc., o Žiemgalos apygardoje – 1,4 proc. rinkėjų.

Iš viso šiose trijose apygardose registruota daugiau kaip 110 tūkst. rinkėjų.

Minimų apygardų rinkėjai, dėl įvairių priežasčių rinkimų dieną negalintys atvykti ir balsuoti savo apylinkėje, turi galimybę valią pareikšti iš anksto Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybėse.

Aktyvumas per išankstinį balsavimą pirmajame ture buvo šiek tiek mažesnis – per tą patį laikotarpį 608 arba 0,55 proc. rinkėjų.

Balsavimas iš anksto vyksta penkių paminėtų savivaldybių pastatuose trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 valandos.

Taip pat iš anksto galima balsuoti apskričių centriniuose paštuose (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos, Vilniaus) jų darbo valandomis.

Nauji Seimo nariai sekmadienį renkami vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos apygardose, nes čia anksčiau išrinkti politikai parlamentarų mandatų atsisakė. Žirmūnuose išrinkta Aušra Maldeikienė tapo europarlamentare, rinkimai Gargžduose ir Žiemgalos apygardose rengiami, nes čia išrinkti Seimo nariai „valstietis“ Bronius Markauskas ir liberalas Vitalijus Gailius atsisakė mandatų dėl mero pareigų.

Prieš dvi savaites į antrąjį rinkimų turą Žirmūnuose pateko konservatorė Paulė Kuzmickienė ir socialdemokratas Gintautas Paluckas, Gargžduose – konservatorė Rasa Petrauskienė ir Centro partijos kandidatas Kristupas Augustas Krivickas, Žiemgalos rinkimų apygardoje – „valstiečių“ ir Centro partijos kandidatė Rūta Janutienė bei socialdemokratas Liudas Jonaitis.