Jos duomenimis, iš anksto Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybėse balsavo 1 370 rinkėjų, specialiuose punktuose – 288 rinkėjai. Aktyviausiai balsavo vienmandatės Žiemgalos rinkimų apygardos Jurdaičių rinkimų apylinkės Nr. 34 rinkėjai.

Balsavimas iš anksto savivaldybių pastatuose vyko rugsėjo 4–5 dienomis.

Rugsėjo 6 ir 7 dienomis nuo 8 iki 20 valandos Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardų rinkėjai, kuriems rinkimų dieną bus sukakę 70 metų, neįgalūs rinkėjai ar laikinai nedarbingi, užpildę Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintą formą P6 ir įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą, turi teisę balsuoti namuose.

Nauji rinkimai į Seimą rengiami rugsėjo 8 d.

Žirmūnų vienmandatės apygardos rinkėjai neteko savo parlamentarės Aušros Maldeikienės, nes ji tapo Europos Parlamento nare. Žiemgalos ir Gargždų apygardose išrinkti Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Bronius Markauskas po savivaldos rinkimų tapo merais.

Parlamentaro mandato iš viso siekia 27 kandidatai: Žirmūnų apygardoje varžysis 11, Gargždų apygardoje – 10, o Žiemgalos apygardoje – 6 politikai.