„Be to, neretai politinės karjeros siekia ignoruodamas moralinius principus, o atskirais atvejais – išduodamas konkrečius jaunus žmones, savo kolegas.

Jo pozicija ir įstatymų siūlymai dėl GPM (Gyventojų pajamų mokesčio) tarifų dideles pajamas gaunantiems žmonėms, viešai reiškiama bankams palanki nuomonė (nors nei vienu, nei kitu klausimu neturi reikiamos kompetencijos) akivaizdžiai pademonstravo, kad socialinis teisingumas ir gerovės valstybės kūrimas jam rūpi mažiau, nei jo paties populiarumas verslo elito akyse“, – feisbuke rašė S. Jakeliūnas.

Politikas taip pat mano, kad V. Sinkevičius turi problemų dėl moralinių klausimų.

„Kita, mano manymu dar rimtesnė V.Sinkevičiaus problema – moralinė. Ji išryškėjo, kuomet reikėjo palaikymo M.Majausko ir jo politinių sėbrų TS-LKD (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų) frakcijoje puolamoms merginoms ir jas gynusioms žurnalistėms.

Kai viešojoje erdvėje ir Seime vyko diskusijos dėl M.Majausko seksualinio priekabiavimo istorijų ir apkaltos proceso jam inicijavimo, ministras tylėjo. Nors žinojo, kad bent viena brutaliai puolama mergina dirba jo kuruojamoje įstaigoje“, – rašė S. Jakeliūnas.

Pasak jo, kai Seime buvo balsuojama dėl M.Majausko apkaltos komisijos įsteigimo, V. Sinkevičiaus salėje nebuvo.

„Todėl du kartus balsuojant pritrūko vos vieno balso, V.Sinkevičiaus balso. Taip elgdamasis, jis, matyt, siekė palaikyti gerus ryšius ir išvengti galimos konfrontacijos su agresyvia ir amoralia politine jėga – TS-LKD.

Tad geri V.Sinkevičiaus „politiniai“ instinktai ir gebėjimas sklandžiai kalbėti padeda jam išlikti populiariam, tačiau jis tikrai nėra vertas ir pajėgus Europos Komisijoje atstovauti Lietuvai ir jos bei visos ES jaunajai kartai. LVŽS gretose tikrai yra vertesnių. Kad ir T. Tomilinas arba G. Surplys“, – rašė S. Jakeliūnas.

DELFI primena, kad V. Sinkevičiaus kandidatūrai į eurokomisarus pritarė Vyriausybė. Jai palaikymą yra išreiškusi ir LVŽS frakcija. Seimas dar dėl šios kandidatūros nėra balsavęs.