Kaip praneša profsąjunga, dėl to K. Krupavičienė kreipėsi į „valstiečių“ partijos pirmininką Ramūną Karbauskį, „socialdarbiečių“ partijos lyderį Gediminą Kirkilą, Tvarkos ir Teisingumo partijos pirmininką Remigijų Žemaitaitį, Lenkų rinkiminės akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjunga pirmininką Valdemarą Tomaševskį.

„Dabartinis laikinai einantis pareigas finansų ministras V. Šapoka pademonstravo savo neoliberalias nuostatas, kurios, mūsų supratimu, yra netinkamos siekiant įgyvendinti pasirašytą koalicijos sutartį, kurioje numatoma per 5 metus padidinti socialiniai sričiai skiriamą finansavimą iki ES vidurkio bei atitinkamai didinti perskirstymą per biudžetą“, – kreipimesi sako K. Krupavičienė.

„Rengiant strategiją tvaraus viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimo didinimo, finansų ministras nuolatos priešinosi profesinių sąjungų siūlymams didinti viešojo sektoriaus finansavimą, kuris jau dabar yra nepakankamas, ir pasisakė tik už viešojo sektoriaus mažinimą“, – teigia profsąjungos pirmininkė.

Ji teigia, kad profsąjungos palaiko prezidento Gitano Nausėdos planus kurti šalyje gerovės valstybę ir pasisako už darbuotojų atlyginimą, kuris, anot jos, yra neatstatytas po 2008 metų krizės.