Buvo išdalinta 80 balsavimo biuletenių: 65 balsavo už, 11- prieš, 3- susilaikė. Vienas biuletenis buvo sugadintas.

Pirmadienį Kauno rajone posėdžiavusi Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos taryba kalbėjosi apie praėjusius rinkimus, koalicinę sutartį ir būsimus rinkimus.

Partijos lyderis Ramūnas Karbauskis žurnalistams yra sakęs, kad partija laimėjo visus trejus rinkimus. Kiek vėliau jis patikslino, kad taip juokavo. Savivaldybių tarybų rinkimuose „valstiečiai“ pagal gautų mandatų skaičių tarp partijų buvo trečioje vietoje.

Europos Parlamente „valstiečiai“ gavo dvi vietas, ir pagal rinkimuose gautų balsų procentą jie buvo treti tarp partijų. Partijos remiamas kandidatas prezidento rinkimuose Saulius Skvernelis nepateko į antrą rinkimų turą.

Artimiausi partijos laukiantys rinkimai – į atsilaisvinusias Seimo narių vietas rugsėjo 8 dieną. Žiemgalos apygardoje LVŽS kartu su Centro partija kelia buvusios laidų vedėjos Rūtos Janutienės, Žirmūnų apygardoje – parlamentarės Astos Kubilienės padėjėjos Vilmos Galdikės, o Gargždų apygardoje – Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario, buvusio Seimo nario Broniaus Markausko patarėjo Raimundo Daubario kandidatūras.

Posėdžio programoje taip pat buvo numatyta aptarti pasirengimą 2020 m. rinkimams į Seimą.