„J. Rėksnio parodymų aš pakomentuoti negaliu. (...) Jeigu klausimas yra apie sąrašą, tai joks sąrašas man nebuvo pateiktas“, - teigė M. Dūda.
Pasak buvusio prokuroro, jis jokių duomenų apie suinteresuotų žmonių įtaką, neteisėtą įtaką valstybės valdomų įmonių teisiniams procesams neturįs, tačiau pripažino, jog nuomonių skirtumai su vadovais jo tarnybos metu egzistavo.

„Neketinu slėpti, kad ne vienu atveju mano ir aukštesniojo prokuroro požiūris skyrėsi, ir tai yra visiškai normalu“, - sakė M. Dūda.
Jau anksčiau komisijoje kelis kartus liudijo Generalinės prokuratūros prokuroras Kęstutis Vagneris, taip pat Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Julius Rėksnys bei Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gintaras Jasaitis.

ELTA primena, kad prokuroras J. Rėksnys ir Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras G. Jasaitis viešojoje erdvėje buvo pateikę informaciją apie galimą politikų įtaką ikiteisminiams tyrimams. J. Rėksnys gegužės pabaigoje vykusio komisijos posėdžio metu atskleidė, kad buvo susitikęs su M. Dūda, o šis esą patvirtino, kad jam buvo daromas spaudimas nenutraukti CŽV kalėjimo bylos.

Seimo laikinosios komisijos darbas yra numatytas iki šių metų gruodžio 15 dienos.