Pasak A. Juozaičio, tai, kad jis EP rinkimuose anksčiau palaikė profesoriaus Vytauto Radžvilo visuomeninį rinkimų komitetą, buvo klaida. Kartu, teigė filosofas, jis apgailestauja, kad su N. Puteikiu nepradėjo veiksmų derinti anksčiau.

„Gaila, kad anksčiau nepradėjome eiti vienu keliu, man teko Vytauto Radžvilo tema - kovo mėnesį viešai pareiškiau, kad jį remsiu, nors iš jo sulaukiau tik... niekalo“, - feisbuke rašė jis.

Filosofas, ragindamas žmones balsuoti už Lietuvos centro partijos sąrašą, pabrėžė reitingavimo galimybę.

„Laikausi žodžio savo paties apsisprendimu, bet visus kitus kviečiu - NAGLIO PUTEIKIO SĄRAŠAS! Reitinguojant tą sąrašą ir Naglis Puteikis rašant pirmuoju“, - rašė A. Juozaitis.

ELTA primena, kad kandidatas į prezidentus A. Juozaitis kovo mėnesį pranešė, kad jo vadovaujamas sambūris „Lietuva yra čia“ traukiasi iš EP rinkimų ir remia Vytauto Radžvilo rinkimų komitetą „Susigrąžinkime valstybę“.

„Viena iš priežasčių, kodėl mes šitą padarėme, yra ta, kad daug jaunos energijos yra ir viename, ir kitame rinkimų komitete, ir tie jauni žmonės nelabai suprato, kodėl mums reikia eiti atskirai. Mums, vadovams, atrodė, kad gerai, tai yra demokratija, tegul renkasi iš dviejų komitetų rinkėjas, kuris šiuo metu bunda labai aktyviai“, - savo pasirinkimą tuomet aiškino filosofas.

Vis dėlto paaiškėjus prezidento rinkimų pirmojo turo rezultatams, situacija pasikeitė. Kaip skelbė N. Puteikis, nors esą nebuvo numatęs dirbti su A. Juozaičiu, jau rinkimų naktį atvyko į pastarojo štabą ir pradėjo kalbėtis dėl bendro darbo 2020-ųjų rinkimuose. Vėliau feisbuke N. Puteikis paskelbė, jog kurs bendrą partiją su A. Juozaičiu.