Taip pat planuojamos buvusios „Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininkės ir laikinosios direktorės Jolantos Bivainytės ir Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovo Eriko Bėronto apklausos.

D. Teišerskytė turėtų liudyti apie 2015-ųjų balsavimą už kaltinamojo, buvusio Seimo nario Šarūno Gustainio pataisą, turėjusią sušvelninti Lietuvos banko pateiktame įstatymo projekte numatytą vartojimo kredito gavėjo kreditingumo vertinimą ir patikrinimo reglamentavimą.

Naujienų portalas delfi.lt rašė, kad D. Teišerskytė anksčiau buvo pateikusi visiškai priešingą pataisą, nei jos kolega.

Anot portalo, tik tada, kai byloje kaltinamas buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis įkliuvo pareigūnams dėl 106 tūkst. eurų paėmimo iš buvusio „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ir žiniasklaida pranešė apie jiems pareikštus įtarimus, politikė teigė supratusi, jog pateko į frakcijos lyderių spąstus.

Apie V. Čmilytės-Nielsen ir D. Kuodytės liudijimus teisėsaugai žiniasklaida iki šiol neskelbė, tačiau paprastai teismas apklausinėja parlamentarus apie byloje figūruojančias teisėkūros iniciatyvas.

E. Bėrontas turėtų liudyti apie Nacionalinės mokėjimų agentūros viešinimo konkursus ir jų aptarimą su R. Kurlianskiu.

J. Bivainytė turėtų sulaukti klausimų apie galimus „MG Baltic“ ir „Vilniaus prekybos“ susitarimus stabdant vieno įstatymo priėmimą Seime ir parduotuvės „Maxima“ sostinėje statybos konkursą, kurį laimėjo „MG Baltic“ įmonė „Mitnija“.

Politinės korupcijos byloje R. Kurlianskis kaltinamas davęs kyšių politikams už koncernui naudingų sprendimų priėmimą.

Kaltinamieji kaltės nepripažįsta ir teigia, kad tyrimas vykdytas tendencingai.

Byloje be R. Kurlianskio, E. Masiulio ir Š. Gustainio taip pat kaltinamas eksparlamentaras, buvęs „darbietis“ Vytautas Gapšys. Seimo narys Gintaras Steponavičius kaltinamas piktnaudžiavimu, nesant kyšininkavimo požymių.

Kaltinimai byloje oficialiai pateikti ir pačiam koncernui „MG Baltic“, Darbo partijai bei Liberalų sąjūdžiui.