Ši gali patikrinti iš naujo, ar tyrimą Policijos departamento Vidaus tyrimų valdyba atliko objektyviai.

DELFI jau skelbė, kad šiame tyrime buvo apklaustas ir policijos vadovo sūnus E.Grigaravičius ir jo kolega. Tarnybinių patikrinimų išvadas paprastai tvirtina V.Grigaravičius, tačiau šį kartą jis savo sūnaus vertinimą patikėjo pavaduotojui, šitaip stengdamasis išvengti interesų konflikto.

Tarnybinis patikrinimas buvo atlikinėjamas dėl Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnų D.Plentos ir E.Grigaravičiaus veiksmų. Juos tikrinti prireikė po to, kai Vidaus reikalų ministerija persiuntė gautus dviejų Alytaus gyventojų skundus neva dėl neteisėtai jiems įteiktų oficialių perspėjimų. Vienas iš asmenų skundžiasi, kad jis naudojant prievartą buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Per tarnybinį patikrinimą buvo nustatyta, kad minėtiems alytiškiams perspėjimai buvo skirti vovaujantis Organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymo ir Policijos veiklos įstatymo nuostatomis, o D.Plenta ir E.Grigaravičius vykdė nustatytas funkcijas. Dėl to nėra pagrindo konstatuoti, jog šie policijos pareigūnai pažeidė teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Gavęs tarnybinio patikrinimo medžiagą Vidaus reikalų ministrus Gintaras Furmanavičius gali pavesti įvertinti išvadas ministerijos Generaliniam inspektoriui.