„Tai lietuviško jaunimo svajonės išsipildymas, pavyzdys, kaip galima pasiekti savo darbu ir atsverti tam tikrą kitą pavyzdį, kada postai yra paveldimi turint labai garbingą pavardę arba garbingus giminaičius. Tada tau nesvarbu ir gali gauti bet kokią poziciją - ar Užsienio reikalų ministerijoje, ar partijoje, ar vietą sąraše į Europos Parlamentą“, - kalbėjo penktadienį premjeras.

Jis pabrėžė, kad V. Sinkevičius, sugebėjęs jį įtikinti savo veržlumu, yra geriausias pasirinkimas Vilniui. Vilniečiai, įsitikinęs premjeras, išsirinkę V. Sinkevičių meru, pamirštų ilgametes problemas, tokias kaip Šeškinėje statyti nebaigiamas stadionas.

Galiausiai S. Skvernelis teigia nematantis kylančių rizikų Vyriausybei, jei V. Sinkevičius, laimėjęs rinkimus, taptų dar vienu pasitraukusiu ministru.

„Tikrai nėra, aš nematau jokios baimės. Ar Vyriausybė turi pasitikėjimą Seime, rodo balsavimas dėl biudžeto. (...) Jeigu reikėtų grąžinti įgaliojimus pasikeitus daugiau nei pusei ministrų, tai aš be jokios baimės stočiau į Seimo tribūną ir, manau, kad įtikinčiau kolegas, kad ši Vyriausybė yra verta pasitikėjimo“, - aiškino premjeras.