Jis kartu su kitais 144 atstovais registravo visuomeninį rinkimų komitetą „Gedimino miestas“.

„Kandidatas į merus bus kovo 11-osios akto signataras, buvęs Europos Parlamento narys A. Degutis. O visa kita kol kas svarstymų stadijoje“, – BNS sakė komiteto koordinatorius eksparlamentaras Valdas Vasiliauskas.

Tarp komiteto narių – gausu žinomų pavardžių, tai krepšinio treneris Jonas Kazlauskas, Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovė Seime Vida Bandis, diplomatas, istorikas Alfonsas Eidintas, buvęs Seimo narys Stasys Brundza.

Tačiau V. Vasiliauskas pažymėjo, jog tai esantys komiteto rėmėjai, iš jų kandidatų sąraše tikrai bus S. Brundza. V. Vasiliauskas pats tvirtino dar neapsisprendęs, ar kandidatuos į tarybą.

„Vilnius be šeimininko, ypač palyginus su Kauno sėkme, Vilnius prarado investicijų centro vardą, kaip priklausytų sostinei, kur bepažvelgsi – kiekviename sektoriuje problemos“, – motyvus burti visuomeninį rinkimų komitetą nurodė V. Vasiliauskas.

Dalyvauti savivaldos rinkimuose jau registruota per 50 visuomeninių rinkimų komitetų. Komitetai pagal įstatymo nustatytus terminus registruojami iki gruodžio 8 dienos, bet įvertinus, kad tai yra šeštadienis, dokumentus VRK priims iki gruodžio 10-osios.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 3 dieną.